Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Panowie, mam wrażenie nie do końca rozumiemy sie. Swiatłowód jest dostarczony do ulicy i umieszczony w jej środku. inwestycja wykonana. Splitter założony i podłączenie jest realizowane przez tzw podwieszki. Tu już trudno mówić o dalszych inwestycjach, bo chyba wykonanie podwieszki nie przekracza możliwości finansowych Orange. Jeśli juz firma wykonała taką inwestycję, to dlaczego nie chce zbierać żniw i podłączać chcących , będących w zasiegu? Powiem więcej, jesli firma nie ma na kabel światlowodowy, ja go kupię i bezpłatnie przekaże firmie. Potrzeba go do mnie od splittera w sumie 100m. Niech to bedzie się nazywało opłata instalacyjna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Sam kabel to nie wszystko. Zawsze możesz złożyć na piśmie wniosek o współfinansowanie inwestycji. Czasem jest to realizowane. Tylko też nie stanie się w ciągu tygodnia.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Nie, sam kabel to nie wszystko. Mogę jeszcze na swój kosz wykonać za nich robotę i grzecznie przestąpić do podpisania umowy.Super.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Jeśli to nie jest problem gruntowy (po drodze jest działka, której właściciel odmawia lub przeszkadza w modernizacji), to do wakacji/na jesieni powinieneś mieć. A tak pisz do BOK, ew też do Rzecznika Klientów Orange.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Kolego, ja juz te ruchy wykonałem. I tu sie zdziwisz. Tempo, w jakim otrzymalem odpowiedzi negatywne bylo zaskakujące. W dwa dni od daty wysłania mailowego do BOK i Recznika Klientów były juz odpowiedzi. Negatywne, jak z szablonu. Jestem pełen podziwu dla fimy Orange. Co za sprawność działania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Jak masz odp. negatywną, to musisz mieć uzasadnienie. Możesz przytoczyć jego fragmenty?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Prosze bardzo. Imponujący czas odpowiedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Zostaje chyba cierpliwość.

ps. sugerowałbym bym bardziej zaczernić dane na załączniku, bo jest wiele danych identyfikujących Ciebie

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Może ktoś z firmy Orange sie tym problemem zainteresuje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

To trzeba ich otagować 🙂

@Artur, @Mikołaj@Rafał@Wiktor