Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12945
  • 53196
  • 617

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 wymianę portu na inną kartę DSLAM-u ( zacytuj) i dokładny pomiar łącza za pomocą miernika ( np AXS) będą wiedzieli i ci chodzi.. pomiar staloprądowy również by odpowiedział na kilka pytań


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 51
  • 0

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@agat13  Po czterech wizytach techników problem nadal występuje. Przekazałem im Wasze sugestie, ale nie wiem czy wzięli je pod uwagę. Niby zmieniali porty. Czy robili coś jeszcze - nie wiem. Wczoraj miałem telefon, że wszystko na linii jest ok. Pani poleciła wymianę FunBoxa na nowy. Czy poza liveboxem i Funboxem są jeszcze jakieś modemy dla neostrady do 10Mb?? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12945
  • 53196
  • 617

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 jest tego sporo. Sam mam że dwa..Używałem Tp linka i było ok. Archer VR400. Przyda się i później przy FTTH

Anonim

Nie dotyczy

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985  do Neostrady LiveBox czy FunBox 2.0 wystarczy, masz wolny net i zakup czegoś lepszego, mija się z celem, chyba że używany z Allegro, pełno tam takich routerów, bo gro użytkowników, przeszło na światłowód. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 polecam uwadze Linksysa wag200Eu annexA - nigdy mnie nie zawiodl. Obecnie dostępne używane na popularnych stronach aukcyjno-sprzedazowych