Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 połączenie między centralą a routerem jak najbardziej jest w porządku. Brak błędów na linii. Ewidentnie musi być problem na centrali lub autoryzacja loginu i hasła do internetu. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 51
  • 0

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

Próbowałem bez /ipv6 i nie było poprawy. Dostałem dziś SMS że moje zgłoszenie zostało zrealizowane. Diagnostyka nie wykazała żadnych nieprawidłowości po stronie Orange i tyle. Żaden monter się do mnie nie odzywał. Tylko powiadomienie SMS. Nic z tego nie rozumiem, zgłaszając problem bot widzi nieprawidłowości a po diagnostyce wszystko ok?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 51
  • 0

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

Czy z moim problemem można jeszcze cos zrobić. Od orange dostaje wiadomości, że problemu nie ma po ich stronie. Więc może ja mam coś nie tak w ustawieniach? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 po otrzymaniu SMS-a z informacją dalej występują przerwy w połączeniu z internetem?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 51
  • 0

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

Tak dalej bez zmian.  Zamówiłem wizytę technika do domu niech sprawdza bo nie mam juz siły.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 może trzeba spróbować jeszcze raz zrobić zgłoszenie, ale nie przez MAX-a, tylko przez konsultanta.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 51
  • 0

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

Dziękuję za pomoc. Zamówiłem technika. Jeśli naprawią i dowiem się od niego co nawaliło to podzielę się tym tutaj.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985 upierają się przy zmianach Anię portu. Fakt, że czasem jest jakiś drobiazg ( np kondensator uszkodzony w starym dniazdku czy niepełny styk we wtyczce) ale tu bym obstawiał na 99% port. Przekonaj montera do testowej wymiany. To dla niego nie problem tylko zaznacz, żeby był na innej karcie i najlepiej na mało obciążonej ( jest w stanie to ustalić z zarządzaniem usługa)

Anonim

Nie dotyczy

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@macky1985  zgłosił bym też usterkę FunBox, bo może w nim tkwi problem, skoro linia internetu ok i stabilne połączenie jest. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 51
  • 0

Kilka razy w ciągu dnia rozłącza się internet

@Anonim  FunBox jest nowy. Problem był już na dwóch poprzednich liveboxach, ale dziękuję za rade.