Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange-kiepski do gier online ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange-kiepski do gier online ;/

20 lat temu? Chyba ktoś nie korzystał wtedy z internetu.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange-kiepski do gier online ;/

Rozwiazania tego bajzlu z pingami sa dwa:

 

1. Przynaleznosc do PLIX

2. Otworzenie wezla opentransit w PL

 

Piersze jest wizerunkowo niekorzystne dla orange, drugie jest kosztowne. Wiec niech klienci sie bujaja i wysylamy caly ruch przez opentransit we frankfurcie.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Po co coś tworzyć, jak mają TPIX w zasięgu ręki 😎 

 

Ja już dawno pisałem, dopóki coś nie zrobią z routingiem, mojej kasy nie uświadczą, nawet z fonami pouciekałem taki lojalny jestem 🙂

 

Ja teraz tylko czekam na testy T-Mobile od kogoś, bo u mnie na łączach Orange będzie możliwość.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

@-brtk- 

 

T-Mobile powinien lada moment wystartować z usługą...tak zapowiadali choć nie ma dokładnej daty startu usługi na światłowodach Orange


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Zapowiadali 1 kwartał tego roku, który już minął 🙂 Ale niech dopracują niż by mieli testować na klientach. Ja czekam tylko na testy od użytkowników, bo za 2 lata najwyżej wezmę, bo dopiero co przedłużyłem umowę z obecnym operatorem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

Żeby nie wyjść na jakiegoś hejtera, dodam pozytywny post.

 

Wczoraj zacząłem grać Path of Exile, z ciekawości jak się gra. Powiem że... jest zaskakująco dobrze. Ping w miarę niski, lagów brak, nawet na steamie była max prędkość pobierania 😄

 

https://prnt.sc/ndvemk

https://prnt.sc/ne45iv

 

Serwer we Frankfurcie i powinno być 25 ms, ale dobra, 33 ms też jest ok, nie będę się już jakoś czepiał... ważne że da się pograć w spokoju 😄

 

Jedna z niewielu gierek która śmiga online na Orange ;>

Anonim

Nie dotyczy

Orange-kiepski do gier online ;/

Mi ostatnio w Orange śmiga wszystko, łącznie z FIFĄ i PUBG Mobile 😉

W CS:GO gram na serwerach prywatnych więc pingi 6ms są jak najbardziej akceptowalne, na Steam/Origin/GOG/uPlay pełna prędkość - coś czuję, że u Ciebie może być coś nie tak 😛 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

@Anonim   Jeśli chodzi o sprzęt to jest tak samo na komputerze moim, brata, oraz laptopie. Dodatkowo 3 dni temu kupiłem nowy dysk SSD (stary już padał jeśli chodzi o zapis) i od nowa położyłem system - internet bez zmian jeśli chodzi o działanie. Tutaj bym bardziej podejrzewał funboxa albo coś u mnie w mieście jeśli już.

 

Jednak sądząc po ilości problemów z tym netem uważam że to Orange ma nieład u siebie w środku.

 

PUBG Mobile ping u mnie bardzo skacze, zwłaszcza wieczorem. Rano i w nocy jest jeszcze znośnie, ale wieczorem to skoki dosłownie co minutę i lagi.

Anonim

Nie dotyczy

Orange-kiepski do gier online ;/

w PUBG Mobile mam cały czas 30-45ms, niezależnie od pory dnia a grywam różnie. 

Bardziej myślałem, że to coś u Ciebie w mieście lub z routerem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

I jak by to mogło wyglądać w przypadku światłowodu od T-Mobile na infrastrukturze Orange? Można liczyć na lepszy routing poza Polską? Dalej by ten sam pierwszy węzeł pozostał co mam teraz w Orange? Gdzieś w wakacje kończy mi się umowa 😄 #teamtmobile