Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange-kiepski do gier online ;/


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange-kiepski do gier online ;/

W Orange pingi do Polskich serwerów CSGO są jedne z najgorszych(ruch idzie przez Niemcy), wiem że jak testowałem po założeniu światłowodu to właśnie miałem ping rzędu 55ms.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Orange-kiepski do gier online ;/

Z tego co widzę piszesz o zasięgu sieci komórkowej (mobilnym)? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/


@wirvsnapisał(-a)

gtx 1650 16gb ramu 3200hz x2 kości intel i5 10gen. w tabeli widzę 50 ms, a w cs go na net_graph pokazuje mi 90-100ms. testowane na gorszym i lepszym sprzęcie, więc to wina zasięgu. o skokach pingu to już nie wspomne, a speed testy zaklamane ponoć 20 ms i 13 mb/s pobierania, jasne... ps. było zgłaszane kilkukrotnie. Mieli przyjechać i to naprawić, gdzie przez prawie rok nie widzę żadnych zmian


A co ma test pingu w speedteście do pingu na serwerze gry? 20ms do jakiegoś serwera w technologii ADSL to bardzo dobry ping. Za granicę zawsze będzie większy, bo dochodzi opóźnienie przez odległość do serwera, a sama technologia ADSL narzuca ci przeplot. W CSGO dochodzi jeszcze słaby routing Orange, że do serwera z Warszawy idzie przez zagranicę, co daje wyższy ping na takim serwerze niż do samego serwera z zagranicy, bo trasa musi iść za granicę i jeszcze wrócić do Polski.