Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc techniczna

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc techniczna

@Tob tylko narzekasz na forum NO, widać Orange ci nie pasuje, tak jak jego usługi, co do kontaktu z Orange, wszak jest darmowy czat, inna sprawa że mało który Operator gwarantuje darmową infolinię, można zadzwonić z sim innego Operatora i koszty będą zerowe, jak masz rozmowy bez limitu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pomoc techniczna


@Piotrekk85napisał(-a)
A jak dzwonisz na infolinię kolejową czy linii lotniczej to ile płacisz?

Nie jestem związany umowa na dwa lata 🙂 Są to jednorazowe usługi ograniczone krotkterminowo 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pomoc techniczna


@Anonimnapisał(-a)

@Tob tylko narzekasz na forum NO, widać Orange ci nie pasuje, tak jak jego usługi, co do kontaktu z Orange, wszak jest darmowy czat, inna sprawa że mało który Operator gwarantuje darmową infolinię, można zadzwonić z sim innego Operatora i koszty będą zerowe, jak masz rozmowy bez limitu.


Narzekam na jedna z kilku usług posiadanych. Czy forum jest tylko do wysyłania peanów ? Jeśli chodzi o jakość obsługi czy zawartości oferty programowej tv mam uwagi i je wyrażam. Przeszedłem kilkudniowe reklamacje i awarie z tym pomarańczowym operatorem monopolista i dziele się z tym z innymi. Masz z tym jakiś problem, nierozumiem czemu miałbym chwalić jeśli coś jest skrajnie złe realizowane. Od tak dużego operatora z takim potencjałem oczekiwałbym wyższej jakosci. To dziwne? 

PS. numer telefonu mam tez w tej sieci jak nietrudno zrozumieć moje żale wobec płatnej obsługi klienta:-) 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Pomoc techniczna

A płacę liniom kolejowym miesięczny abonament za gwarantowane usługi? A poza tym jak dzwonię do BOK linii lotniczych zarówno polskich i zagranicznych to ja nic nie płacę. Pewnie wyjątkiem są niektóre tanie linie lotnicze. Ale jak Orange będzie wyceniał swoje usługi, które aktualnie mam u nich na łącznie 20 zł miesięcznie to zrozumiem, że za każdy ruch klienta będą naliczać opłatę. Aktualnie mam usługi wycenione na łącznie kilkaset złotych miesięcznie  i tego typu tłumaczenia mnie nie przekonują.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pomoc techniczna

@Skor888 dokladnie tak jest. 👍🏼


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc techniczna

Jeśli płacisz Orange kilkaset złotych miesięcznie opłat stałych dla Orange, to chyba nie dzwonisz na 510100100?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Pomoc techniczna

Widzę, że tutaj nocujesz bo o której porze coś napiszę natychmiast odpisujesz. Tak dzwonie na taki numer. Innego nie znam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc techniczna

Wystarczy sobie skonfigurować powiadomienia. A nie zaczynać argumenty personalne gdy się kończą.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pomoc techniczna


@Piotrekk85napisał(-a)
Wystarczy sobie skonfigurować powiadomienia. A nie zaczynać argumenty personalne gdy się kończą.

Odpisz mi w temacie kanałów telewizyjnych 😬 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Pomoc techniczna

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Wystarczy sobie skonfigurować powiadomienia. A nie zaczynać argumenty personalne gdy się kończą.

 

Rozwiń temat proszę. Najlepiej link do takiej informacji na stronach Orange.