Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

Okablowanie

ROZWI膭ZANE

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Okablowanie

Witam, 

Zastanawiam si臋 nad ofert膮 telewizji z oragne. Mam pytanie czysto techniczne dotycz膮ce samej instalacji czyli poprowadzenia kabli. Czy gniazdko z kt贸rego wychodzi膰 b臋dzie kabel z sygna艂em zostanie zainstalowane w miejscu kt贸re sobie wybior臋 czy to instalatorzy wybior膮 "najlepsze" miejsce na te gniazdo. Dodatkowo czy po samej instalacji je偶eli dojd臋 do wniosku 偶e chc臋 zmieni膰 miejsce tego gniazda czy jest mo偶liwe jego przeniesienie? wiadomo pewnie za dodatkow膮 op艂at膮 ale czy jest taka mo偶liwo艣膰?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWI膭ZANIE

Rozwi膮zanie:

Poziom 40, Guru *****
  • 31488
  • 30051
  • 1334

Okablowanie

mo偶esz sam wskaza膰, tylko jest gdzie艣 ilo艣膰 maks. kabla wskazana (je艣li lokal jest mega du偶y)

potem przeniesienie jest za free

Wy艣wietl rozwi膮zanie w oryginalnym po艣cie

7 ODPOW. 7

Poziom 40, Guru *****
  • 31488
  • 30051
  • 1334

Okablowanie

mo偶esz sam wskaza膰, tylko jest gdzie艣 ilo艣膰 maks. kabla wskazana (je艣li lokal jest mega du偶y)

potem przeniesienie jest za free

Pracuj臋 w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Okablowanie

Z tego co wiem, to przeniesienie gniazdka kosztuje 30,75 z艂.

Mo偶esz zawsze samodzielnie pod艂膮czy膰 przed艂u偶enie kabelkiem, poprowadzi膰 gdzie chcesz i po problemie 馃檪

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Okablowanie

A mam jeszcze jedno pytanie. Je偶eli mam ju偶 poci膮gni臋t膮 instalacj臋 w mieszkaniu ale od mojego poprzedniego operatora to czy instalatorzy b臋d膮 mogli po prostu podpi膮膰 us艂ugi pod obecn膮 instalacj臋 czy trzeba k艂a艣膰 nowe okablowanie?

Poziom 40, Guru *****
  • 31488
  • 30051
  • 1334

Okablowanie

A czyj膮 w艂asno艣ci膮 jest ta sie膰 w domu?

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Okablowanie

No wydaje mi sie ze moja... W sumie sam nie wiem 馃槣

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 7
  • 0
  • 0

Okablowanie

Wydaje si臋 偶e jak obecna instalacja b臋dzie spe艂nia艂a parametry to mo偶e by膰 wykorzystana do nowej instalacji, tak jest w przypadku wykorzystywania kabli koncentrycznych przy przej艣ciu na Orange 艢wiat艂贸w贸d z kabl贸wki, tzw. RFoG

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2541
  • 6136
  • 130

Okablowanie

@barteksid

odgrzej臋 troch臋 tego "kotleta" i zach臋c臋 Ci臋 do tego, by oznaczy膰 odpowied藕, kt贸ra Twoim zdaniem jest najbardziej przydatna (Zaakceptuj jako rozwi膮zanie).
Dzi臋ki temu innym 艂atwiej b臋dzie j膮 odnale藕膰 Bardzo szcz臋艣liwy kot