Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Okablowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Okablowanie

Witam, 

Zastanawiam się nad ofertą telewizji z oragne. Mam pytanie czysto techniczne dotyczące samej instalacji czyli poprowadzenia kabli. Czy gniazdko z którego wychodzić będzie kabel z sygnałem zostanie zainstalowane w miejscu które sobie wybiorę czy to instalatorzy wybiorą "najlepsze" miejsce na te gniazdo. Dodatkowo czy po samej instalacji jeżeli dojdę do wniosku że chcę zmienić miejsce tego gniazda czy jest możliwe jego przeniesienie? wiadomo pewnie za dodatkową opłatą ale czy jest taka możliwość?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Okablowanie

możesz sam wskazać, tylko jest gdzieś ilość maks. kabla wskazana (jeśli lokal jest mega duży)


potem przeniesienie jest za free

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Okablowanie

możesz sam wskazać, tylko jest gdzieś ilość maks. kabla wskazana (jeśli lokal jest mega duży)


potem przeniesienie jest za free

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Okablowanie

Z tego co wiem, to przeniesienie gniazdka kosztuje 30,75 zł.

Możesz zawsze samodzielnie podłączyć przedłużenie kabelkiem, poprowadzić gdzie chcesz i po problemie 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Okablowanie

A mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli mam już pociągniętą instalację w mieszkaniu ale od mojego poprzedniego operatora to czy instalatorzy będą mogli po prostu podpiąć usługi pod obecną instalację czy trzeba kłaść nowe okablowanie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Okablowanie

A czyją własnością jest ta sieć w domu?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Okablowanie

No wydaje mi sie ze moja... W sumie sam nie wiem 😜

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Okablowanie

Wydaje się że jak obecna instalacja będzie spełniała parametry to może być wykorzystana do nowej instalacji, tak jest w przypadku wykorzystywania kabli koncentrycznych przy przejściu na Orange Światłówód z kablówki, tzw. RFoG


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Okablowanie

@barteksid

odgrzeję trochę tego "kotleta" i zachęcę Cię do tego, by oznaczyć odpowiedź, która Twoim zdaniem jest najbardziej przydatna (Zaakceptuj jako rozwiązanie).
Dzięki temu innym łatwiej będzie ją odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot