Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas reakcji przy przełącaniu programów

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Czas reakcji przy przełącaniu programów

Jaki jest u was czas oczekiwania na pojawienie się programu zaraz po przelaczeniu na inny pilotem. U mnie ten czas ostatnio sporo sie wydluzyl i nie wiem jaki moze byc problem

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Czas reakcji przy przełącaniu programów

U mnie jak łapał laga przy przełaczaniu, to restart prądowy pomagał. Po przycisnięciu przycisku powinien ci max po 1 sekundzie przełaczyć. Przy wybieraniu z numeru może ze 3-4 sek.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czas reakcji przy przełącaniu programów

@Patryk88 Zestaw Funbox2 - dekoder WHD80 sparowane po WiFi, przy przełączaniu guzikami +/- praktycznie od razu (1,2 sekundy), przy wybieraniu numeru kanału przyciskami numerowymi przełączenie trwa kilka sekund - około 5.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Czas reakcji przy przełącaniu programów

U mnie jak łapał laga przy przełaczaniu, to restart prądowy pomagał. Po przycisnięciu przycisku powinien ci max po 1 sekundzie przełaczyć. Przy wybieraniu z numeru może ze 3-4 sek.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Czas reakcji przy przełącaniu programów

@Patryk88

zachęcam Cię do oznaczenia wpisu (jako rozwiązania), który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny w założonym przez Ciebie temacie. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Szczęśliwy robot


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Czas reakcji przy przełącaniu programów

 


Patryk88 napisał(-a):

Jaki jest u was czas oczekiwania na pojawienie się programu zaraz po przelaczeniu na inny pilotem. U mnie ten czas ostatnio sporo sie wydluzyl i nie wiem jaki moze byc problem


Jeżeli zmiana kanałów zauważalnie się wydłuża przyczyną może być awaria dekodera. Spotkałem się już z takim problemem. Zawsze możesz taki dekoder wymienić jeśli z tego powodu korzystanie z usługi stało się niekomfortowe.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Czas reakcji przy przełącaniu programów

Nie wiem u mnie na vdsl dziala 1 sek. A u mojej mamy światłowód 3-4 sekundy dekoder samsung najnowszy nie wiem czy tak ma byc?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

Czas reakcji przy przełącaniu programów

Taki urok dekodera, mam to samo na WHD88; pomaga raz na jakiś czas restart.