Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego operatora


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope

Przepis nie jest martwy. Kwestia niechęci bo w większości taka sprzedaż ma najniższą prowizję.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope

Zapewne "rozwiązanie nie pasuje" cytując @marder  z uwagi na brak systemu wymiany "komunikatów", bo chyba jeszcze nie wdrożono serwisu, w którym operatorzy mają realizować komunikowanie się w zakresie obsługi wniosków o zachowanie ciągłości świadczenia usług w związku ze zmianą dostawcy usługi dostępu do sieci Internet... 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope


@Piotrekk85napisał(-a)
Przepis nie jest martwy. Kwestia niechęci bo w większości taka sprzedaż ma najniższą prowizję.

kompletne pudlo 😋
od kiedy wysokosc prowizji jest uzalezniona od sposobu rejestracji zamowienia? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope

Przecież przeniesienia internetu od innych operatorów realizowanych nie jako powroty z BSA nie wpisuje się w system sprzedażowy. To jaki ktoś ma interes z tego? I dlaczego w salonach o tym nikt nie informuje?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope

@Piotrekk85  sorry ale nie wiem o czym Ty piszesz. nie potrafie zrozumiec tego co napisales. 
za to wiem dlaczego malo osob stosowało powroty z BSA.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope

Dzisiaj dzwoniąc trafiłem na konsultanta, który słyszał o takiej procedurze o której tu piszemy, ale... twierdzi, że to komplikuje i przedłuża (!) sprawę. Zaproponował, żebym wypowiedział umowy z netią, a on mi zarezerwuje technika zaraz na 1 dzień po skończeniu umowy, który podłączy VDSL z Orange i żadnej długiej przerwy w dostępie do sieci nie będzie. Jest to możliwe, że to zadziała w taki sposób, czy też Netia będzie utrudniać?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

zmiana dostawcy Internetu przez światłowód w formule "przeniesienia" usługi do innego ope

@pzlp24 

IMHO Netia nie będzie utrudniać i jaknajbardziej jest to możliwe. Powtórzę, że byłoby jeszcze bardziej prawdopodobne gdyby dotyczyło stacjonarnego telefonu.