Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia konferencyjne


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Połączenia konferencyjne

Ja zapytam - czy w Orange w abonamencie dla firm lub osób prywatnych istnieje możliwość natywnego korzystania z połączeń konferencyjnych w iPhone? W sposób opisany na stronie Apple - czyli organizator spotkania sam dodaje uczestników - bez konieczności dzwonienia pod numer konferencyjny, nadawania PIN-ów, proszenia pozostałych uczestników o wdzwanianie i wklepywania PIN-ów?

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Połączenia konferencyjne

@easyflow chodzi Ci o to?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Połączenia konferencyjne

W gruncie rzeczy o to chodzi, jednak filmik jak i użyty tam telefon są już dość archaiczne, a i co się działo w infrastrukturze Orange przez ten czas też nie chcę zgadywać - dlatego najlepiej było by, gdyby ktoś potwierdził, czy na iPhone w 2022 r. ta funkcjonalność działa i czy potrzebuję do tego jakiś specjalny rodzaj usług? (np. czy abonament dla firm będzie OK?)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Połączenia konferencyjne

@easyflow a nie lepiej po prostu samemu sprawdzic czy dziala? 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Połączenia konferencyjne

Przecież gdybym mógł, nie zdawałbym pytania 😉. Nie mam w tej chwili usług w Orange, byłem we Flexie, chciałem się przenieść na abonament dla firm, ale okazało się, że to niemożliwe, trzeba najpierw wymigrować do innej sieci i dopiero stamtąd wrócić do Orange 🙃. Siedzę więc - teoretycznie tymczasowo - w innej sieci na pre-paidzie i próbuję się dowiedzieć, czy wracając do Orange dostanę usługi jakich potrzebuję.