Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

@arturo04c Jak nie chcesz zrywać umowy to musisz czekać aż się skończy lub reklamować że obecna usługa nie spełnia norm zapisanych w umowie i zrywasz z przyczyn nie dotyczących klienta.

Anonim

Nie dotyczy

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

@arturo04c tak z ciekawości to jakąś stara umowa? Bo kojarzę, że taki zapis jest już od jakiegoś czasu. 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Jest napisane: "Internet z maksymalną prędkością pobierania do 10 Mb/s"

Anonim

Nie dotyczy

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Nie masz takiego punktu?

Screenshot_2022-01-19-09-47-05-576_com.google.android.apps.docs.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Punkt 2 jest u mnie krócej sformułowany i umowa wygląda trochę inaczej. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Znów podobna sytuacja, internet muli niesamowicie nic praktycznie nie można włączyć normalnie. Nie wiem czy znów dzwonić do Orange bo ta sytuacja się ciągle powiela. Muli max łącze 1 Mb/s (na tv[netflix], pc i tel to jest stanowczo za mało). Podłączyłem starego tp link i synchronizował się na adsl2+ :o, ale prędkość teraz osiąga nie całe 5 Mb/s więc jest poprawa, ale strasznie sypie błędami CRC w godzinę 13tyś. i ciekawe jak długo będzie działać tp link. 

 

arturo04c_0-1644517584407.png

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Aktualizuję dane po godzinie zerwało synchronizację. Jeszcze tp link trzyma zobaczymy co będzie rano. 

Anonim

Nie dotyczy

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

@arturo04c  z tego co piszesz, to miedziane łącze, masz w kiepskim stanie, niestety tego już nikt nie modernizuje, alternatywą z czasem, będzie radiowy dostęp, jeśli takową sieć zrobią, choć na duże szybkości nie licz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Kabel w ziemi, jak wcześniej byli technicy to mówili, że dwie pary już są nie aktywne bo są uszkodzone i podłączyli pod trzecią parę. Jak w mojej miejscowości kładli asfalt to niby przerwy w internecie nie było, ale technicy powiedzieli, że kabel jest w fatalnej kondycji. Mnie światłowód zastanawia bo jest cisza i nie wiem czy to po prostu nie były rzucone słowa na wiatr.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

@arturo04c Wszystko zależy gdzie jest uszkodzony. Jak pod asfaltem, zapomnij, że wymienią. Jeśli gdzieś w miejscu dostępnym, to warto szukać, łatać środkami dostępnymi i wymagać...Całego nikt nie odkopie i nie wymieni, ale częściowo można próbować.