Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet nie jest dostępny

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Internet nie jest dostępny

Witam. Mam pytanie dotyczące możliwości instalacji internetu po kablu. 2 lata temu mieliśmy internet z orange. Następnie ojciec stwierdził, że likwiduje tel domowy i wzięliśmy internet mobilny z czego nie jesteśmy zadowoleni. Chciałbym założyć z powrotem internet kablowy ale niestety Pani przez tel stwierdziła, że nie ma takiej możliwości z niewiadomych przyczyn. Na stronce sprawdź dostępność widnieje informacja: Internet nie jest dostępny. Wstępna weryfikacja techniczna wykazała brak możliwości instalacji usług szerokopasmowych w podanej lokalizacji. Dziwna sytuacja, tym bardziej że wcześniej mieliśmy internet kablowy z Orange a ciocia, która mieszka obok naszego domu ma możliwość założenia internetu. Bardzo proszę o pomoc. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Internet nie jest dostępny

@Hubert102

 

Dwie rzeczy:

  1. może być tak, że na (najbliższej) centrali, do której podpięci są również inni użytkownicy Neostrady (w tym sąsiad), nie ma już wolnych portów. Dlatego wstępna weryfikacja techniczna podaje informacje o braku możliwości podpięcia internetu szerokopasmowego
  2. jeśli dobrze zrozumiałem początkowe wpisy - przyłącze do budynku już masz, gniazdka telefonicznego nie ma i niekoniecznie działa instalacja wewnętrzna, bo przy pracach remontowych ktoś założył z góry, że nigdy nie będzie się korzystać z linii telefonicznej Mrugający robot. Zapewniam Cię, że o takich rzeczach raczej nikt nie wie - w tym również systemy i technicy Orange Mężczyzna pokazuje język

Na początek musisz się skupić tylko na (1). Spróbuj doradcę podpytać, czy możliwe byłoby upozytywnienie wywiadu technicznego, np. przez podpięcie do jakiejś innej centrali Emotikon: Szczęśliwy.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet nie jest dostępny

@Hubert102, identyczna sytuacja jest u mnie. Nie wiem jaki jest problem. Lata temu miałem Neostradę, a dziś nie ma możliwości podłączenia, nawet jak klatki obok mają taką możliwość. Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Internet nie jest dostępny

@Hubert102Czy masz jeszcze kabel od dawnego telefonu analogowego u siebie ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet nie jest dostępny

@Anonim, ja mam stacjonarny jeszcze w mieszkaniu analogowy i działający, a Neostrady nie ma możliwości podłączenia. Zaraz sprawdzę na czacie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Internet nie jest dostępny

Właśnie chyba podczas remontów kabel, który szedł przy listwie do gniazdka został uszkodzony. Czy to może mieć wpływ?

Anonim

Nie dotyczy

Internet nie jest dostępny

Ja nie mam telefonu od 2011 r a Internet jest możliwość zamówienia ponad półtora miesiąca został odłączony taki wynik 

@Hubert102To nie jest problem przez uszkodzony kabel w mieszkaniu.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Internet nie jest dostępny

No ale jeżeli mam wyłączoną linię, a kabel nie jest podpięty w domu to nie jest tak, że właśnie przez to nie ma możliwości założenia internetu?

Anonim

Nie dotyczy

Internet nie jest dostępny

@Hubert102To gdzie technicy ci odłączyli kabel na centrali od portu czy od budynku ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Internet nie jest dostępny

a tego to ja nie wiem ;D Konsultantka poradziła, abym podpisał umowę i przyjedzie technik i stwierdzi co jest nie tak. 

Anonim

Nie dotyczy

Internet nie jest dostępny

@Hubert102To tak zrób bo nie widzę innej możliwości żeby się dowiedzieć. Ale tez pewnie będziesz musiał zadzwonić na infolinie żeby otrzymać informacje co dalej.