Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet nie jest dostępny

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Internet nie jest dostępny

Coś dziwnego dziś trafiłem na profesjonalną konsultantkę i jest możliwość Neostrady do 80Mb/s i na dodatek planowany jest Światłowód. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystko zależy z kim piszesz na czacie. @Hubert102, Jak był stacjonarny to nie powinno być problemu z podłączeniem na 99%.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Internet nie jest dostępny

Jeszcze jednej rzeczy nie kumam... Nie mam możliwości korzystania z żadnych usług... nawet tel domowego który był przez 30 lat... o co kaman?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Internet nie jest dostępny

Zapytaj na czacie jeszcze raz, ale wpisz dokładnie pełną nazwę ulicy i dokładnie miejscowość z kodem pocztowym. Też dostawałem parę dni temu taką informację, a dziś nagle jest możliwość. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Internet nie jest dostępny

Niestety konsultantka potwierdziła, że nie ma takiej możliwości a jak podaje jej, że sąsiad ma taką możliwość to sama zaczyna kręcić bo pewnie nie wie 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Internet nie jest dostępny

@Hubert102, a sprawdzałeś na stronie - Mapa Zasięgu 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Internet nie jest dostępny

@Hubert102

 

Dwie rzeczy:

  1. może być tak, że na (najbliższej) centrali, do której podpięci są również inni użytkownicy Neostrady (w tym sąsiad), nie ma już wolnych portów. Dlatego wstępna weryfikacja techniczna podaje informacje o braku możliwości podpięcia internetu szerokopasmowego
  2. jeśli dobrze zrozumiałem początkowe wpisy - przyłącze do budynku już masz, gniazdka telefonicznego nie ma i niekoniecznie działa instalacja wewnętrzna, bo przy pracach remontowych ktoś założył z góry, że nigdy nie będzie się korzystać z linii telefonicznej Mrugający robot. Zapewniam Cię, że o takich rzeczach raczej nikt nie wie - w tym również systemy i technicy Orange Mężczyzna pokazuje język

Na początek musisz się skupić tylko na (1). Spróbuj doradcę podpytać, czy możliwe byłoby upozytywnienie wywiadu technicznego, np. przez podpięcie do jakiejś innej centrali Emotikon: Szczęśliwy.

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Internet nie jest dostępny

@Wiktor, Na stronie nie ma mojej lokalizacji (klatki) do podłączenia Emotikon: Szczęśliwy Konsultanci różnie odpowiadają, najczęściej, że nie ma możliwości, a gniazdko i telefon stacjonarny działa, dlatego dziś dostałem nareszcie konkretne info, że Neostrada jest możliwa i planowane są Światłowody. Wysłałem maila do @PiotrekDomanski, aby tą konsultantkę, która poprawnie przedstawiła informację nagrodzić Emotikon: Mrugający

 

Jastrzębie-Zdrój 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Internet nie jest dostępny

@Ron

dlatego użyłem sformułowania "może być tak".

 


Na stronie nie ma mojej lokalizacji (klatki) do podłączenia Emotikon: Szczęśliwy Konsultanci różnie odpowiadają, najczęściej, że nie ma możliwości, a gniazdko i telefon stacjonarny działa (...)

Na jakiej stronie?

Na tej?

formularz zamówieniaformularz zamówienia 

Rozumiem, że masz obecnie tylko tel. stacjonarny bez internetu w technologii xDSL Szczęśliwy mężczyzna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Internet nie jest dostępny

Takie sprawy to najlepiej w salonie byłotpsowym.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Internet nie jest dostępny

@Wiktor, na stronie Mapa Zasięgu, jak zbliżysz na ulicę i budynki, to wyskakują gdzie jest dostępny. Internet stacjonarny mam od konkurencji 120Mb/s, ale czekam na Światłowód Emotikon: Szczęśliwy

 

@Wiktor, wszędzie sprzeczne informację, bo z tej strony którą podałeś jest taka informacja:

 

Pod Twoim adresem świadczymy obecnie usługę szybkiego internetu mobilnego LTE