Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet nie jest dostępny

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 11707
  • 150

Internet nie jest dostępny


@Ron napisał:

@Wiktor, na stronie Mapa Zasięgu, jak zbliżysz na ulicę i budynki, to wyskakują gdzie jest dostępny. Internet stacjonarny mam od konkurencji 120Mb/s, ale czekam na Światłowód

Pytałem o stronę, na której sprawdzasz dostępność do internetu domowego (w tym również do internetu w technologii xDSL) w kontekście problemu, jaki tu omawiamy dla @Hubert102.

 

Podejrzewam, że obydwie strony internetowe czerpią informacje o dostępności poszczególnych usług z tego samego źródła. Jak życie pokazuje - te mogą być nieaktualne lub niepełne. Mają one charakter poglądowy i może się tak zdarzyć, że:

  • ostateczną decyzję o możliwościach technicznych (czy ADSL/VDSL, czy LTE) podejmie technik po weryfikacji centrali, linii, instalacji wewnętrznej na miejscu [to mój przypadek]
  • trzeba przekazać informację do techników, by jeszcze raz zweryfikowali rzeczywiste możliwości techniczne pod danym adresem* [to przypadek autora tematu]

* Oczywiście warto porozmawiać w takiej sytuacji z konsultantem; nie wykluczając doradcy w Salonie, o czym napomknął już wyżej @Piotrekk85.

 

 

@Wiktor, wszędzie sprzeczne informację, bo z tej strony którą podałeś jest taka informacja:

Pod Twoim adresem świadczymy obecnie usługę szybkiego internetu mobilnego LTE


Chyba należy ją interpretować następująco: nie możemy świadczyć internetu Orange ani w technologii xDSL, ani w technologii światłowodowej - dlatego możemy Ci pod tym adresem zaproponować internet LTE.

Oczywiście chodzi tutaj o ten moment. Bo, jak już wiesz - z rozmowy z doradcą, planowane jest pociągnięcia światełka w jakiejś bliższej perspektywie :). /zazdrość Mrugający mężczyznaMężczyzna pokazuje język/

 

Rozumiem, że tel. stacjonarny masz w Orange?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3274
  • 7734
  • 142

Internet nie jest dostępny


@Wiktornapisał(-a)

technologii xDSL, ani w technologii światłowodowej - dlatego możemy Ci pod tym adresem zaproponować internet LTE.

Oczywiście chodzi tutaj o ten moment. Bo, jak już wiesz - z rozmowy z doradcą, planowane jest pociągnięcia światełka w jakiejś bliższej perspektywie :). /zazdrość Mrugający mężczyznaMężczyzna pokazuje język/

 

Rozumiem, że tel. stacjonarny masz w Orange?


No właśnie strony pokazują, że nie można a konsultanci raz można, a raz nie można Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ale dziś trafiłem na konkretną osobę i okazuje się że jest VDSL, tym bardziej jak mam telefon stacjonarny. Światłowód w planach Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 11707
  • 150

Internet nie jest dostępny

@Hubert102

jeśli uważasz, że któraś z podpowiedzi była cenna, przydała się, to - śmiało! - zachęcam do oznaczenia stosownego wpisu :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.