Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85  - nie wiem jak Ty odczytujesz ten komunikat, ale ja tam nie widzę deklaracji firmy, że w danej lokalizacji na 100% będzie położony światłowód. Widzę za to deklarację DARMOWEGO upgrade'u do nowoczesnego medium przesyłowego jakim jest światłowód, JEŚLI taka technologia będzie dostępna pod tym adresem.
Pragnę w tym miejscu zauważyć, że u konkurencji, której byłem klientem przez 10 lat, do dziś dnia nie ma możliwości podłączenia światłowodu do danego lokalu mieszkalnego więc ciężko mi nawet porównać ich do oferty Orange.



Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

@Czullo  Ptaszki są różne i w różne miejsca latają. Nie da się tak uogólnić że nigdzie nie idzie 🙂 Osobiście znam dwie lokalizacje domków gdzie na start ładnie im się to wypełniło. Na ocenę inwestycji w jednorodzinne ja jednak bym jeszcze poczekał. To świeża sprawa a większość klientów ma umowy okresowe u pozostałych dostawców.

W blokach już widać, że nie idzie 🙂 Bo mija kolejna dwulatka i nie rusza im się to, tak jak by chcieli.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

@Morciak: akurat we wskazanej miejscowości nie ma żadnych planów. Status miasta uzyskało 1.01.2019 a w Orange uchodzi ciągle za wieś. Bez POPC. Nie łapie się na żadne kryterium.

Słowo "jeszcze" można wieloznacznie interpretować.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

Jeżeli ograniczają inwestycje (bo sprzedaż nie zgodna z oczekiwaniami), to może lepiej by się przyjrzeli prośbom zdecydowanych klientów, którzy np. składają gotowe listy osób zainteresowanych podłączeniem światłowodu. U mnie dla przykładu zrobili całą infrastrukturę pod światłowód zabudowa szeregowa(pozostało wdmuchnąć światłowód i  montaż puszek na budynku). Trwa to już 1,5 roku, mogli by mieć sprzedaż, ale nie chcą.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Dostępność światłowodu

Swoją drogą nie wierzę w to co czytam - naprawdę narzekacie na brak wypełnienia sieci Orange jako jej klienci? Przecież im mniejsze jej wypełnienie = mniejsze obciążenie = "więcej pasma" dla nas i mniej problemów 😉

Swoją drogą zastanawiam się jak można od pracownika szeregowego danego przedsiębiorcy prywatnego oczekiwać sprzedaży usługi wg. warunków promocyjnych zakreślonych dla innej miejscowości? 😉
Owszem, można i nawet trzeba starać się zbić cenę przy każdym zakupie ale to nie zakup samochodu gdzie sprzedawca ma większe pole manewru 😉


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85przepraszam, ale nie widzę tu błędnych informacji w tym komunikacie.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@Czulloa jakie to ma znaczenie, czy jest 5 czy 10 operator w bloku. To Klient ostatecznie zdecyduje co wybierze.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@marko25i uważasz, że to jest powód? "nie chcą mieć sprzedaży"


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

@sebaswiderskijak znasz lepsze wyjaśnienie tej sytuacji to z chęcią je poznam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Dostępność światłowodu

@sebaswiderski Ma znaczenie ilu operatorów na danym terenie. Ja jako klient wybrał bym pierwszego, który doprowadzi światłowód. Jeżeli miałbym zmieniać na innego, jak już jest kilku, to tylko w tedy, gdy cena będzie niższa bądź obecny ma kłopoty techniczne i kiepsko zaczyna świadczyć usługi.

W mojej miejscowości, jeżeli Orange doprowadził by światłowód, to musiałby mocno konkurować ceną, bądź dodatkowymi usługami, na pewno już nie telewizją, ani telefonem stacjonarnym.