Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Gdzie moża się dowiedzieć kiedy będzie dostępny światłowód w mojej okolicy?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Aktualny zasięg światłowodu sprawdzisz na http://zasieg.orange.pl/.


Jeśli nie jest jeszcze u Ciebie dostępny to najszybciej będzie zgłosić, że chcesz z niego korzystać na stronie https://www.orange.pl/view/sfh

 


Jeśli chcesz to możesz też wystąpić formalnie do Orange w sprawie rozbudowy infrastruktury wysyłając pismo na adres: Orange Polska S.A., ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

 

[edit]: Dopisane w listopadzie 2018: Odpowiedź na pytanie „Dlaczego nie mogę mieć światłowodu od Orange?” - przeczytaj wpis na blogu https://biuroprasowe.orange.pl/blog/qa-jak-to-dziala-10/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

968 ODPOW. 968

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

► Wątek (oddo) ze względu na zbliżoną tematykę został wyodrębniony i  przeniesiony tutaj z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Światłowód - podstawowe informacje - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,w artykule na blogu "Światłowód w Legionowie" piszecie, że wkrótce rozpoczynacie prace rozbudowy sieci światłowodowej w 33 miastach.

Czy można prosić o liste tych miejscowości ???

Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dostępność światłowodu

► Wpis edytowano w taki sposób, by dla wszystkich zrozumiały był kontekst poniższej wypowiedzi - Moderator Wiktor ◄

 

😉 znowu inne źródła podają więcej niż orange .... na dole artykułu jest część listy... 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

Jw. 🙂

 

cyt.:"Budujemy obecnie sieć światłowodową w 26 miastach a już wkrótce rozpoczniemy prace w 33 kolejnych"

Tych 26 miejscowosci doliczyłam się właśnie z tej listy, dalej pozostaje kwestia 33 miejscowosci. 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dostępność światłowodu

Też jestem ciekawy jakie będą kolejne... zakładam że na początku listy są byłe "stolice" województw, i tak  brakuje do 49 ... chociaż Mysłowice i Sosnowiec nie były, a już mają ... Mrugający mężczyzna


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

ostatnio bedąc w salonie orange wypełniałam ankietę dot. internetu światłowodowego, w której trzeba było zaznaczyc jaką prędkośc byśmy chcieli, wpisać kwotę abonamentu  jaką gotowi jesteśmy zapłacić oraz pozostawic dane kontaktowe.

czy to oznacza, że są jakieś plany dotyczące mojej miejscowosci????


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Dostępność światłowodu

U mnie w małym miasteczku były wkopywane swiatłowody pod blokiem i na tym koniec. Chyba tylko do Centrali.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dostępność światłowodu

Pewny nie jestem, ale mam przeświadczenie, że od większego miasta do małego w którym mieszkam, też jest światło do centrali... 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam

Poznania nie ma na liście dostępnego światłowodu, a także na liście miast, w których pojawi się w najbliższym czasie. Co w takim razie z miejscowościami dookoła Poznania. Enea już instaluje swoje światłowody. Czy to oznacza, że trzeba będzie rezygnować ORANGE? Jak długo można czekać.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam,

 

 

Czekam na możliwość podłączenia światłowodu w Olsztynie. W moim mieście z tego co widzę na mapie zasięgu "JUŻ!" 6 bloków może skorzystać z tego luksusu. Jestem zainteresowany 600tką na ulicy Boenigka. Są jakieś informacje, dane na temat rozbudowy sieci w Olsztynie?? Umowa z Vectrą powoli dobiega końca, idealny moment na przepięcie pod Orange ALE... pytanie czy długo jeszcze będziemy musieli czekać:).