Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Gdzie moża się dowiedzieć kiedy będzie dostępny światłowód w mojej okolicy?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 39, Guru ****
  • 23323
  • 11803
  • 1100

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

Aktualny zasięg światłowodu sprawdzisz na http://zasieg.orange.pl/.

Jeśli nie jest jeszcze u Ciebie dostępny to najszybciej będzie zgłosić, że chcesz z niego korzystać na stronie http://oferty.orange.pl/internet/

Jeśli chcesz to możesz też wystąpić formalnie do Orange w sprawie rozbudowy infrastruktury wysyłając pismo na adres: Orange Polska S.A., ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

[edit]: Dopisane w listopadzie 2018: Odpowiedź na pytanie „Dlaczego nie mogę mieć światłowodu od Orange?” - przeczytaj wpis na blogu https://biuroprasowe.orange.pl/blog/qa-jak-to-dziala-10/

.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 14, Recenzent
  • 43
  • 16
  • 0

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

► Wątek (oddo) ze względu na zbliżoną tematykę został wyodrębniony i  przeniesiony tutaj z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Światłowód - podstawowe informacje - Moderator Wiktor ◄

Witam,w artykule na blogu "Światłowód w Legionowie" piszecie, że wkrótce rozpoczynacie prace rozbudowy sieci światłowodowej w 33 miastach.

Czy można prosić o liste tych miejscowości ???

Pozdrawiam.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3554
  • 4796
  • 127

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

► Wpis edytowano w taki sposób, by dla wszystkich zrozumiały był kontekst poniższej wypowiedzi - Moderator Wiktor ◄

;-) znowu inne źródła podają więcej niż orange .... na dole artykułu jest część listy... 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 43
  • 16
  • 0

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

Jw. Emotikon: Szczęśliwy

cyt.:"Budujemy obecnie sieć światłowodową w 26 miastach a już wkrótce rozpoczniemy prace w 33 kolejnych"

Tych 26 miejscowosci doliczyłam się właśnie z tej listy, dalej pozostaje kwestia 33 miejscowosci. ;-)

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3554
  • 4796
  • 127

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

Też jestem ciekawy jakie będą kolejne... zakładam że na początku listy są byłe "stolice" województw, i tak  brakuje do 49 ... chociaż Mysłowice i Sosnowiec nie były, a już mają ... Mrugający mężczyzna

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 43
  • 16
  • 0

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

ostatnio bedąc w salonie orange wypełniałam ankietę dot. internetu światłowodowego, w której trzeba było zaznaczyc jaką prędkośc byśmy chcieli, wpisać kwotę abonamentu  jaką gotowi jesteśmy zapłacić oraz pozostawic dane kontaktowe.

czy to oznacza, że są jakieś plany dotyczące mojej miejscowosci????

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 54
  • 52
  • 1

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

U mnie w małym miasteczku były wkopywane swiatłowody pod blokiem i na tym koniec. Chyba tylko do Centrali.

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 35, Ekspert
  • 3554
  • 4796
  • 127

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

Pewny nie jestem, ale mam przeświadczenie, że od większego miasta do małego w którym mieszkam, też jest światło do centrali... 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

Witam

Poznania nie ma na liście dostępnego światłowodu, a także na liście miast, w których pojawi się w najbliższym czasie. Co w takim razie z miejscowościami dookoła Poznania. Enea już instaluje swoje światłowody. Czy to oznacza, że trzeba będzie rezygnować ORANGE? Jak długo można czekać.

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

Witam,

Czekam na możliwość podłączenia światłowodu w Olsztynie. W moim mieście z tego co widzę na mapie zasięgu "JUŻ!" 6 bloków może skorzystać z tego luksusu. Jestem zainteresowany 600tką na ulicy Boenigka. Są jakieś informacje, dane na temat rozbudowy sieci w Olsztynie?? Umowa z Vectrą powoli dobiega końca, idealny moment na przepięcie pod Orange ALE... pytanie czy długo jeszcze będziemy musieli czekaćEmotikon: Szczęśliwy.