Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Aktualny zasięg światłowodu sprawdzisz na http://zasieg.orange.pl/.


Jeśli nie jest jeszcze u Ciebie dostępny to najszybciej będzie zgłosić, że chcesz z niego korzystać na stronie https://www.orange.pl/view/sfh

 


Jeśli chcesz to możesz też wystąpić formalnie do Orange w sprawie rozbudowy infrastruktury wysyłając pismo na adres: Orange Polska S.A., ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

 

[edit]: Dopisane w listopadzie 2018: Odpowiedź na pytanie „Dlaczego nie mogę mieć światłowodu od Orange?” - przeczytaj wpis na blogu https://biuroprasowe.orange.pl/blog/qa-jak-to-dziala-10/


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Czy w Legionowie zostaną podłączone tylko bloki (czy może też domy jednorodzinne itp.)? Czy będzie też planowane powiększanie sieci światłowodów (i nie tylko) poza Legionowem? Nadal wiele gospodarstw w pobliżu Legionowa nie może nawet liczyć na 10 Mbit/s


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 41
  • 0

Dostępność światłowodu

► Niniejszy wpis został przeniesiony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Światłowód - podstawowe informacje. Dodatkowo dodano do niego cytat - tak by był zrozumiały kontekst wypowiedzi - Moderator Wiktor ◄

 


@Danayen napisał:

 

Pokaż szczegóły

Witam,

Czekam na możliwość podłączenia światłowodu w Olsztynie. W moim mieście z tego co widzę na mapie zasięgu "JUŻ!" 6 bloków może skorzystać z tego luksusu. Jestem zainteresowany 600tką na ulicy Boenigka. Są jakieś informacje, dane na temat rozbudowy sieci w Olsztynie?? Umowa z Vectrą powoli dobiega końca, idealny moment na przepięcie pod Orange ALE... pytanie czy długo jeszcze będziemy musieli czekać:).

 


No już coraz więcej bloków ma światłowód w Olsztynie. Od wczoraj (08.09.2016) ekipa pracuje u mnie przy ul. Gotowca (nawet specjalną kartkę do drzwi przykleili), tak że w styczniu, kiedy kończy mi się umowa, będę mógł chyba skorzystać.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam, czy ruszyło coś w sprawie pomysłu @abc???


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

Cześć @wmarlen, cześć Wszyscy (obserwujący wątek) Emotikon: Szczęśliwy

Bardzo Wam dziękujemy, że mówicie nam, że chcielibyście już korzystać z Orange Światłowodu i wiedzieć kiedy będzie dostępny. Obecnie rozważamy wszystkie "za i przeciw" udostępnianiu takich informacji, bo to nie jest tak, że mamy gotową listę, udostępnimy ją gdzieś i sprawa załatwiona.

Musimy sprawdzić m.in. czy od strony prawnej to będzie ok, jak często zmienia się ta lista, co robić w przypadkach, gdy zmieni się termin podłączenia, jak powinien działać system informujący o planach... Zależy nam, abyście byli zadowoleni z tego, jak to będzie działać. 

Ogólnie to dużo jest do opracowania, ale - i to jest najważniejsze - nam również bardzo zależy, aby jak najwięcej z Was, jak najszybciej mogło korzystać z gwarantowanych ultra prędkości Orange Światłowodu. Póki co - uzbrajamy się w cierpliwość, mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł napisać Wam tutaj jak sprawdzać kiedy ultra internet będzie dostępny u Was 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Tak.Najpierw położymy tam ,gdzie są kablówki ,jak już położymy do roku 2030 to dopiero pomyślimy o czarnych dziurach i tam gdzie jest dostęp do internetu miedzianego i tyle w tym temacie.Dziękujemy Państwu za uwagę i zyczymy mega uploaudu!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam, jeżeli dobrze pamiętam to @abc chodziło o to by osoby, które są zdecydowane na instalację światłowodu w swoim miejscu zamieszkania mogły zgłaszać chęć poprzez jakiegoś rodzaju narzędzie (aplikację), a co do listy miejsowości w których planujecie rozbudowę to rozumiem, że może to być bardziej skomplikowane.

Wracając do sprawy osób zainteresowanych światłowodem to wydaje mi się, że posiadacie odpowiednie narzędzie. Według mnie wystarczyłoby dodać taką mozliwośc do waszej mapy zasięgu. Każdy użytkownik po zalogowaniu mógłby zaznaczyć swoją lokalizację i zgłosić chęć przyłaczenia usługi ( w tej chwili widzę, że jest możliwość wyłącznie zgłoszenia problemu z zasiegu mobilnego). Z pewnością dało by to Wam lepszy obraz osób zainteresowanych ofertą.

Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Prawde mówiąc ta mapa zasięgu jest nieaktualna. Moja ulica nazywa się inaczej niż w rzeczywistości.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@kuba_23 jest owszem trochę błędów na tej mapie. Ale wiele ulic ostatnio zmieniło nazwę, więc.......

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

@Anonim chcesz mi powiedzieć, że dla świeci nr 1, jak to się reklamuja, 1,5 roku to jest ostatnio?