Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dostępność światłowodu

@Jary51 @-brtk-  może być też tak, że cała sieć budynkowa została zrobiona, a problem powstał poza budynkiem i jest trudno usuwalny np. niedrożna, uszkodzona kanalizacja. 

To, że masz 150 metrów do centrali nie oznacza, że tam stoi OLT.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Widziałem ja wciągali kabel w kanalizację, jeszcze przed wykonaniem instalacji wewnątrz budynku. Zresztą kabel jest już oznakowany. Czekam dalej, może ktoś kompetentny z Orange zajrzy i się ustosunkuje do mojego pytania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Dostępność światłowodu

Tutaj z uwagi na to co pisałem wcześniej takich osób nie znajdziesz.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Dostępność światłowodu

@Jary51nie uwzgledniona bo nie ma na adresie testlab`u.
nawet nie próbujcie zrozumiec dlaczego tak czasem bywa.
od powazych problemow po totalną pierdółkę to sie przeciaga.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie to już wszystko jest pozakładane, światłowód z ulicy podciągnięty do klatki, założone te białe rurki, założona skrzynka co ma rozdzielać kable, chłopaki co to robili dali mi info, że już wszystko zrobili i tylko ktoś z orange ma odebrać... ta... odbiera od ponad dwóch tygodni, a w salonie data oddania nadal 2020 rok i to do tego kwiecień 😄 żart


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Ciesz się że w ogóle już coś jest i data.......Bo moja ulica jest na razie "białą plamą" (według UKE) i to się zgadza bo ciągle słyszę albo czytam na czacie......chyba nie muszę pisać co!!!Ja już sobie odpuściłem po co mam sobie robić nadzieję że w ciągu 2 lat będzie u mnie światłowód.Podejrzewam że najwcześniej za 5......


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie już 3 miesiąc odbierają i nic, cierpliwie czekać nic więcej nam nie pozostało.

Mamy 21 wiek być może za 2,3 lata będzie inna alternatywa.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

Przykład jeden z wielu. Pod tytułem dlaczego inwestycja się opóźnia. KLIK


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Dokladnie. Kolejny przykład z wielu gdzie Orange będzie się spierał o wejście na budynek gdzie nikt go nie oczekuje ani nie potrzebuje. Bo maja tam zapewne już dwie kablówki i innych operatorów.  A użytkownicy adsl jak czekali tak będą czekać. 

Pracownik Orange pokazuje jakie są priorytety tej firmy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Dostępność światłowodu

Priorytety są różne? A czemu Orange ma nie oferować usług tam gdzie jest konkurencja?