Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 1653
  • 1565
  • 95

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

@Jary51 @-brtk-  może być też tak, że cała sieć budynkowa została zrobiona, a problem powstał poza budynkiem i jest trudno usuwalny np. niedrożna, uszkodzona kanalizacja. 

To, że masz 150 metrów do centrali nie oznacza, że tam stoi OLT.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 17, Komentator
  • 30
  • 24
  • 0

Dostępność światłowodu

Widziałem ja wciągali kabel w kanalizację, jeszcze przed wykonaniem instalacji wewnątrz budynku. Zresztą kabel jest już oznakowany. Czekam dalej, może ktoś kompetentny z Orange zajrzy i się ustosunkuje do mojego pytania.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24022
  • 12203
  • 1117

Dostępność światłowodu

Tutaj z uwagi na to co pisałem wcześniej takich osób nie znajdziesz.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 22, Pasjonat
  • 416
  • 213
  • 17

Dostępność światłowodu

@Jary51nie uwzgledniona bo nie ma na adresie testlab`u.
nawet nie próbujcie zrozumiec dlaczego tak czasem bywa.
od powazych problemow po totalną pierdółkę to sie przeciaga.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 6
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie to już wszystko jest pozakładane, światłowód z ulicy podciągnięty do klatki, założone te białe rurki, założona skrzynka co ma rozdzielać kable, chłopaki co to robili dali mi info, że już wszystko zrobili i tylko ktoś z orange ma odebrać... ta... odbiera od ponad dwóch tygodni, a w salonie data oddania nadal 2020 rok i to do tego kwiecień Emotikon: Bardzo szczęśliwy żart

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 9
  • 8
  • 0

Dostępność światłowodu

Ciesz się że w ogóle już coś jest i data.......Bo moja ulica jest na razie "białą plamą" (według UKE) i to się zgadza bo ciągle słyszę albo czytam na czacie......chyba nie muszę pisać co!!!Ja już sobie odpuściłem po co mam sobie robić nadzieję że w ciągu 2 lat będzie u mnie światłowód.Podejrzewam że najwcześniej za 5......

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 17, Komentator
  • 30
  • 24
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie już 3 miesiąc odbierają i nic, cierpliwie czekać nic więcej nam nie pozostało.

Mamy 21 wiek być może za 2,3 lata będzie inna alternatywa.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 348
  • 199
  • 13

Dostępność światłowodu

Przykład jeden z wielu. Pod tytułem dlaczego inwestycja się opóźnia. KLIK

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 77
  • 62
  • 0

Dostępność światłowodu

Dokladnie. Kolejny przykład z wielu gdzie Orange będzie się spierał o wejście na budynek gdzie nikt go nie oczekuje ani nie potrzebuje. Bo maja tam zapewne już dwie kablówki i innych operatorów.  A użytkownicy adsl jak czekali tak będą czekać. 

Pracownik Orange pokazuje jakie są priorytety tej firmy. 

Poziom 39, Guru ****
  • 24022
  • 12203
  • 1117

Dostępność światłowodu

Priorytety są różne? A czemu Orange ma nie oferować usług tam gdzie jest konkurencja?
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz