Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy światłowód doprowadzany jest jedynie do granicy działki, a do budynku po zamówieniu usługi?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Czy światłowód doprowadzany jest jedynie do granicy działki, a do budynku po zamówieniu usługi?

@Tomiii  zapas jest w ostatniej studni ..


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Czy światłowód doprowadzany jest jedynie do granicy działki, a do budynku po zamówieniu usługi?

@j131  trochę dziwnie, bo lepiej w domu czy garażu zostawić...kto będzie kostkę podnosił jak trzeba 10cm kabla odzyskać? No nie wiem, czy bym tak zrobił zapas


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5600
  • 22732
  • 189

Czy światłowód doprowadzany jest jedynie do granicy działki, a do budynku po zamówieniu usługi?

@agat13 

Od chodnika do domu jeszcze kawał drogi, linia zabudowy jest na ósmym metrze. Nie wiem dlaczego tak, ale zdaje się że w ogóle studzienek nie używali, wszystko leży wprost w ziemi, kabelki od posesji idą do tych skrzynek, co to wiesz... Są podatne na uszkodzenia. W kanalizacji teletechnicznej są tu tylko kable miedziane.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 152
  • 569
  • 2

Czy światłowód doprowadzany jest jedynie do granicy działki, a do budynku po zamówieniu usługi?

@agat13 

@j131 

Wczoraj zadałem pytanie a dziś się wszystko wyjaśniło😀

Kable idą dokładnie tak jak u j131.

Zdaje się,że studzienka będzie użyta jedynie do głównego kabla światłowodowego.

Od skrzynki do posesji (sąsiadujących) Panowie używali kreta czy jak to się zwie i przeciągali kable pod wjazdami,studzienek nie używali.

Jeśli chodzi o kabel do posesji to w moim przypadku jest on pociągnięty od skrzyni do granicy działki a tam zawinięty został w rulon i wrzucony do wykopanego kanału😀

Od zwiniętego kabla dali taśmę i przywiązali do ogrodzenia.

Wszystko jest już zasypane i ugniecione,więc uważam,że tak pozostanie.