Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Lista podobnych tematów po dodaniu nowego wątku

Wiecie, że z korzystaniem z wyszukiwarki na Nasz Orange bywa różnie i czasami zakładane są tematy, które już były na forum i autor mógłby znaleźć odpowiedź bez czekania na komentarze innych użytkowników.


Przy okazji prac nad rozwojem wyszukiwarki zaczęliśmy myśleć o tym, aby stworzyć takiego "bota", który będzie szukał podobnych tematów i zaraz po opublikowaniu nowego tematu powiadamiałby o nich autora i proponował ich przejrzenie.


Np. jeśli ktoś założy nowy temat to w kilka sekund po opublikowaniu go otrzymywałby (na maila, przez PW lub jako komentarz na forum) informację w stylu "Twój temat jest już widoczny na forum. Czekając na odpowiedzi innych użytkowników możesz przejrzeć podobne dyskusje: Link do wątku A, Link do wątku B, Link do wątku C, ..."

 

Zaznaczam, że jeszcze nawet nie sprawdzaliśmy możliwości technicznych, dopiero zastanawiamy się czy jest sens to robić. A Wam jak się wydaje? 

16-12-2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 45, Pionier Misji

Zależy na jakiej analizie leksykalnej by to się opierało...

17-12-2017

Nie dotyczy

Jeśli chodzi o wyszukiwanie to tutaj działa normalnie  orange.fr 

17-12-2017

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

Idea godna poparcia. Tylko nie wiem czy e-mail jest dobrym kanałem... na szybko, na forum, to PW wydaje się właściwym.

17-12-2017

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy

To jest bardzo interesujący pomysł, na pewno pomógłby wielu w szybszym rozwiązaniu problemu, dlatego z całą pewnością głosuję. To byłoby coś nowego, jeszcze nie spotkałem się z podobnym rozwiązaniem. 🙂 

17-12-2017

Zespół Nasz Orange

Świetna myśl! Zaskoczony mężczyznaSzczęśliwy mężczyzna

Jestem za! Bardzo szczęśliwy robot

 

18-12-2017

Nie dotyczy

Z uwagi na moje sceptyczne nastawienie do powiadomień na maila, oraz mnożące się problemy z powiadomieniami wogóle, rozwiązanie to byłoby dobre i tożsame z trzecim zdaniem utworzonego pomysłu przez @Artura. Dlatego w tej części udzielam poparcia Emotikon: Szczęśliwy 

20-12-2017

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Status zmieniony na: Zamknięty

Pomysł w ciągu 3 mies. nie zdobył wymaganych 10 głosów, więc zgodnie z Zasadami Nasz Orange zamykamy, ale niewykluczone, że w przyszłości do niego wrócimy.

03-04-2018