Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Dziś zostałem wylogowany z apki FLEX, a po ponownej próbie logowania adresem e-mail i hasłem, trzeba podać jeszcze kod wysłany na e-maila.

To duże utrudnienie szczególnie w sytuacji, gdy zarządza się kilkoma kontami FLEX.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@ketrasaArtur , jak logujesz się tylko na jedno konto to nie, ale tutaj chodzi o to że jak chcesz zalogować się na inne konto i wracasz do swojego, to ponownie należy wpisywać kod. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Może wprowadzono wyższe poziomy bezpieczeństwa konta. Ale nic nie pisali o tym. Mnie jak na razie nie wylogowało, a na ten sam numer używam apki w dwóch telefonach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

To chyba weryfikacja poprawności adresów e-mail. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu już nie potrzeba kodu z e-maila. Pewnie porządki robią wewmryfikujac w ten sposób poprawność adresów e-mail przypisanych do konta FLEX.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2025
  • 6249
  • 69

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Wygląda na to, że raz w miesiącu trzeba będzie zajrzeć do apki bo inaczej cię wyloguje... albo i nie... w każdym razie trzeba będzie się liczyć z taką koniecznością.

 

Screenshot_20240109-180909.png

 

@Maciej_FLEX  @Mariya_FLEX @Remi - ktoś? coś?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@spiro odpowiedź konsultanta Orange FLEX nie jest prawdziwa. Zaglądam często do apki FLEX i też następują wylogowania. Do tego jeszcze konieczność wprowadzania kodu z e-maila po ponownym logowaniu. Zaczyna to być mocno uciążliwe, szczególnie, jak ktoś ma więcej kont.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Żeby było trudniej, nawet przy jednym koncie, ale appce na dwóch różnych telefonach, wylogowało mnie z obu i wymagało nowego kodu do logowania w każdej z aplikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@Misiek62 ja miałem na trzech i ma każdym trzeba było podać kod + dwie sklonowane apki FLEX 🙃


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Jest problem panowie i panie. Za każdym razem ponowne logowanie wymaga hasła SMS.

Niestety zarządzam w rodzinie kilkoma numerami na różne maile i nie może tak to wyglądać. 🤨 Słabo.

@Remi  

@


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Wystarczyło by jednorazowo weryfikacja lub możliwość wyłączenia w aplikacji po zalogowaniu. Obecnie logowanie jest bardzo utrudnione.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@Ron Prawdopodobnie dla Ciebie kod z aplikacji (Authy, Google Authenticator) byłby lekarstwem na brak dostępu do kodu z wiadomości SMS.