Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Chodziło oczywiście, że kod przychodzi na maila, a nie SMS. 

@ketrasaArtur bardzo dobry pomysł. Możliwość wyłączenia dla każdej osoby w apce. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Niestety ostatnia szansa. Nikt nie reaguje 😐 Pozostanie PrePaid lub zmiana operatora. Najpierw namawiałem w rodzinie wszystkich, a teraz musze sie tłumaczyć, dlaczego nie moge komuś bez maila pomóc.😠

 

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Dezaktywacja-dwuetapowego-logowania-do-apki-FLEX/idi-p/384411


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@Ron Myślałeś o przekierowywaniu tych wiadomości na swoją skrzynkę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Teraz jest jeszcze bardziej uciążliwe, bo po każdym wylogowaniu, ponowne logowanie wymaga podania kodu z e-maila. Wcześniej wystarczyło jednorazowo i można było logować się ponownie bez kodu. Teraz już tak nie przechodzi.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@Samotnick , dziękuję za radę🙂 niestety nie interesują mnie zabawy. Jestem zwolennikiem prostych rozwiązań, we FLEX, a tutaj obsługa zaczyna robić się problemowa. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@Ron , o ile masz konto google, możesz zmienić maile członków rodziny we Flexie na [twój-email]+111@gmail.com (cyferki dowolne mogą być po "+"). Flex rozpozna to jako osobny email, a Ty będziesz dostawać kody OTP na swoją skrzynkę 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@rs_rs Z kropkami w różnych miejscach adresu też przejdzie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Dzisiaj logowałem się do apki FLEX i nie trzeba było podawać kodu z e-maila. Dobrze, że zostało zmienione.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

@ketrasaArtur , jak logujesz się tylko na jedno konto to nie, ale tutaj chodzi o to że jak chcesz zalogować się na inne konto i wracasz do swojego, to ponownie należy wpisywać kod. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Apka FLEX - weryfikacja kodem z e-maila

Faktycznie, @Ron dzięki za sprostowanie. Nie zauważyłem wcześniej. Dobrze, że jednak logowanie zostało uproszczone. Irytujące było wpisywanie kodu z e-maila za każdym logowaniem.