Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Misiek62 , ja też tej pasieki nie wypatrzyłem z dziewiątego piętra, jak byłem w stolicy na Dzień Dziecka😀 Smak poznamy, to ocenimy😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy


@Misiek62napisał(-a)

@Rafał  mam rozumieć że i moje dane zostały odczytane 😉


W związku z wysłaniem danych to też otrzymałem potwierdzenie mailowe od Zespołu NO z osobistym podpisem naszej @Aśka_M  😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@slav72  To fakt że @Aśka_M to nasz skarb ale nie zapominaj o drugi o naszej @Kinga 😛


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy


@Misiek62 napisał(-a)

Oj tam @bronzub , co do miodu,  mam dostęp do produkowanego przez  pszczoły z moich okolic. Ten z konkursu ma jednak wyjątkową właściwość, że jest z pasieki (jeśli się nie mylę) prowadzonej w Miasteczku Orange.  Fakt, że nie pamiętam czy ją widziałem, gdy odwiedzałem miasteczko i podejmował mnie tam @Artur, więc dokładniej lokalizacji uli i miejsc skąd pszczoły zbierają pożytek nie znam. Liczę jednak na to iż etykieta na słoiczku będzie również wyjątkową. 


@Misiek62 pasieki jeszcze wtedy nie było, dlatego nie zapadła Ci w pamięć 😊

 

W tym artykule jest filmik, w którym możecie zobaczyć, jak została założona pasieka w Miasteczku Orange. A tutaj możecie poczytać o tym, jak technologia IoT pomaga w doglądaniu 🐝 ula.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Misiek62  pszczoły w miasteczku Orange są od maja 2021. Twittował o tym Julien, jeśli pamięć mnie nie myli to z @Arturem widziałeś się wcześniej 😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Kinga , @Rafał jak na czas trwania NO, to prawie na początku nawiedziłem miasteczko.  Już wiem, że pasieki wtedy nie było... ale dziękuję Wam za dodatkowe informacje. 


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8364
  • 23

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Drodzy zwycięzcy 🙂 @ketrasaArtur, @agat13, @slav72, @Misiek62, @bronzub, @tolek, @andrzej1441, @Citi2017, @Piotrekk85, @maciejnet nagrody wysłane, dotrą pewnie w piątek 🙂

 

Miłego długiego weekendu dla wszystkich 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Dzięki za info 🙂 łatwiej będzie kogoś zostawić w domu:)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Aśka_M  dzięki za info, zatem czekam na paczuchę jak dotrze dam znać czy doszła cała i zdrowa 😊

PS.

Kto ma długi weekend ten ma i tym wszystkim życzę spokojnego wypoczynku (ja niestety w "tyrce" 😓).


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8364
  • 23

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@maciejnet szczęściarz ochotnik, którego ominie wyjazd długo-weekendowy?

@slav72, żeby nie dolewać oliwy do ognia nawet nie wspomnę, że właśnie zaczynam 1 z dwóch długich urlopów 🙂