Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Gdyby komuś nie chciało się szukać w regulaminie co trzeba wysłać: 

 

Zwycięzca zobowiązany jest przesłać Organizatorowi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: NaszOrange@orange.com z dopiskiem w tytule e-maila Konkurs „Rɘ: Zielony Pomarańczowy” w ciągu 48 godzin od otrzymania wiadomości o wygranej, informacje dotyczące Zwycięzcy – w szczególności: imię i nazwisko, nazwę użytkownika na Forum, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy


@toleknapisał(-a)

Gdyby komuś nie chciało się szukać w regulaminie co trzeba wysłać: 

 

Zwycięzca zobowiązany jest przesłać Organizatorowi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: NaszOrange@orange.com z dopiskiem w tytule e-maila Konkurs „Rɘ: Zielony Pomarańczowy” w ciągu 48 godzin od otrzymania wiadomości o wygranej, informacje dotyczące Zwycięzcy – w szczególności: imię i nazwisko, nazwę użytkownika na Forum, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. 

 


Mam takie pytanie, bo jeżeli były już wysyłane nagrody/gadżety na mój adres to czy muszę znów podawać, czy jest w bazie danych Zespołu NO?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@slav72 lepiej wysłać, aby dane były aktualne, nawet jeśli już kiedyś były wysłane. Zresztą trzeba zrobić zgodnie z regulaminem konkursu.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7742
  • 80

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Tak @slav72  prośba o podesłanie zgodnie z zasadami konkursu 😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Rafał , przed chwilką wysłałem. Mam nadzieję, że dotrze i tym razem😊


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7742
  • 80

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Pewnie, że dotarło, powiem więcej: większość już przesłała @ 😊💪


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Dzięki @Rafał 😊 Pozdrawiam całą ekipę NO😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Rafał  mam rozumieć że i moje dane zostały odczytane 😉 

czekam z niecierpliwością, jestem bardzo ciekaw szaty graficznej torby i słoika z miodem ... czy ma jakąś unikalną etykietę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Misiek62 , dla Ciebie ani żadna etykieta, pasieki czy dziuple, nie stanowią problemu. Znasz je doskonale na pamięć, bo demolki misia w pogoni za miodkiem, to jego specjalność. Nie spodziewaj się więc extra miodu 😂 No, chyba że oprócz zebranego przez pszczoły pyłku kwiatowego, będzie także z domieszką pyłu z warszawskich ulic😂 Pszczoły nie posiadają obuwia 😁 Dodatkowo są "dymione" spalinami z pojazdów mechanicznych 😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Oj tam @bronzub , co do miodu,  mam dostęp do produkowanego przez  pszczoły z moich okolic. Ten z konkursu ma jednak wyjątkową właściwość, że jest z pasieki (jeśli się nie mylę) prowadzonej w Miasteczku Orange.  Fakt, że nie pamiętam czy ją widziałem, gdy odwiedzałem miasteczko i podejmował mnie tam @Artur, więc dokładniej lokalizacji uli i miejsc skąd pszczoły zbierają pożytek nie znam. Liczę jednak na to iż etykieta na słoiczku będzie również wyjątkową.