Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏆🥇 Ogłaszamy Herosów 2024 II 🥇🏆


Zespół Nasz Orange
  • 1060
  • 8724
  • 53

🏆🥇 Ogłaszamy Herosów 2024 II 🥇🏆

Nadszedł jeden z naszych ulubionych momentów w roku 🙂 Wiemy już kto z Was, dzięki swojej aktywności i zaangażowaniu w pomaganie, przez kolejne pół roku, będzie nosić zaszczytny tytuł Herosa 🙂

 

Poznajcie wyróżnioną 1️⃣4️⃣

 

Heros_2024 II.jpg

 

@agat13 , @ketrasaArtur, @Samotnick , @j131 , @Pablo5 , @andrzej1441 , @Ron , @Katani1 , @IreneuszCD , @Zeusek , @Arti_Kn_Pl , @Piotrekk85 , @marder , @tolek - DZIĘKUJEMY za kolejne pół roku w najwyższej forumowej formie 💪 Wasza aktywność, zaangażowanie w rozwiązywanie nawet najbardziej zawiłych wątków i nieustająca chęć pomocy niezmiennie robi na nas wielkie wrażenie 🧡 

 

Dla przypomnienia - Wasze przywileje:

  • Każdy Wasz "lajk" jest mnożony x2.
  • Wasze awatary są wyróżnione.
  • W menu po lewej (po rozwinięciu sekcji Specjalne) znajdziecie zamknięty, widoczny tylko dla Was niemoderowany dział.
  • Po wejściu w swój profil możecie sprawdzić dodatkowe statystyki, pozostali mogą zobaczyć w nich Wasze Supermoce.
  • W swoim profilu macie też miejsce na indywidualny opis. Śmiało! - skorzystajcie i napiszcie coś o sobie.

 

@Misiek62 , @slav72 Was serdecznie witamy w gronie Przyjaciół Nasz Orange. Dziękujemy za Wasze dotychczasowe rozwiązania, posty, lajki i obecność 🙂 Liczymy, że za kolejne pół roku oznaczymy Wasze awatary ponownie pomarańczową ramką Herosa 🙂

 

Gratulujemy wyróżnionym!💗

 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich do włączenia się do naszej kosmicznej 🚀 misji pomagania. To właśnie dzięki skutecznej pomocy nasze forum jest chętnie odwiedzane przez wielu stałych i okazjonalnych użytkowników.

Co zrobić, aby zostać Herosem? Wystarczy być ambasadorem i aktywnie włączyć się w udzielanie odpowiedzi na pojawiające się pytania. Kolejne ogłoszenie Herosów już na początku 2025. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Herosi Orange.

 

Dziękujemy!

Zespół Nasz Orange

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55132
  • 655

🏆🥇 Ogłaszamy Herosów 2024 II 🥇🏆

Gratulacje dla wszystkich, zarówno nominowanych (którzy znaleźli się na liście najaktywniejszych) jak i wyróżnionych tytułem Herosa, czy Przyjaciela NO...Twórzmy razem z Zespołem  to przyjazne wszystkim miejsce


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18781
  • 53797
  • 739

🏆🥇 Ogłaszamy Herosów 2024 II 🥇🏆

Moje gratulacje. Liczyłem, że dalej będzie 16-tu Herosów. Nowych w tym półroczu nie ma, a dwóch znalazło się w gronie Przyjaciół NO.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32486
  • 37016
  • 1373

🏆🥇 Ogłaszamy Herosów 2024 II 🥇🏆

Gratki 👏

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2123
  • 11930
  • 54

🏆🥇 Ogłaszamy Herosów 2024 II 🥇🏆

Gratulacje dla nowych Przyjaciół NO i tych co utrzymali OH 😎