Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 1662
  • 1498
  • 61

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

RaDo_sny napisał(-a):

IMG_20170803_192238.jpg

Mój ostatnimi czasy widzi tylko to.. Emotikon: Szczęśliwy

fajne kubaski @RaDo_sny

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

Ta-dam! Konkurs z okazji pierwszych urodzin zakończony Emotikon: Szczęśliwy

Choć miało być 10 zestawów to postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy spełnili warunki konkursu i dodali zdjęcia podczas korzystania z Nasz Orange:

nasz-orange-glowna-white.PNG

@mabud73 - "stopki żonki" przejdą do historii.
@Katani1 - chaszcze spoko.
@vdsl2 - pieseł - pupil. Czuliśmy, że ktoś Ci pomaga w rozwiązywaniu tych wszystkich spraw w Nasz Orange Emotikon: Mrugający
@Misiek62 - zdjęcie w zdjęciu, znaczy incepcja
@muddy - można pomagać także w pracy, coś o tym wiemy
@wielebny - i jego zacna palma
@MaciejBydgoszcz - forum można czytać też czekając na tramwaj
@Jozefg - piękne nowe forum warto przeglądać w otoczeniu pięknego ogrodu, w lesie na grzybach także
@grupa_k - małe to jezioro, ale też się liczy
@p2225 - na gorące dyskusje na forum przydaje się wiatrak
@Matt55 - na plaży z Nasz Orange
@nikodem_dyzma - szczęśliwy ojciec na forum

Gratulujemy! Proszę Was o przesłanie mi w prywatnej wiadomości adresu do wysyłki nagród i numeru telefonu (dla kuriera).

Jeśli już mi wysłaliście - nie trzeba jeszcze raz Emotikon: Szczęśliwy

@RaDo_sny dla Ciebie mamy gadżety w ramach konkursu dla pracowników, odezwiemy się do Ciebie na skrzynkę służbową Emotikon: Szczęśliwy

@niegrzeczna--, zrobimy wyjątek - dodaj zdjęcie zgodnie z zasadami konkursu, a trafisz na listę zwycięzców. Masz czas do końca dnia!

Poziom 21, Pasjonat
  • 92
  • 144
  • 5

wow! Co za miła niespodzianka. Dziękuję za nagrodzenie mojego zdjęcia. 😉
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

Super że się załapałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 29, Specjalista
  • 1662
  • 1498
  • 61

@Artur  jak pisałem w poście, zestaw dla ślubnej, więc zdradzę Ci na priv jej imię, resztę znasz Emotikon: Szczęśliwy 

Komentarz do mojej foty, fajny...

Zainspirował mnie do propozycji, na przyszłe "spersonalizowane" kartki Emotikon: Mrugający oczywiście o ile będą jeszcze jakieś... postawię przed Zespołem zadanie co do treści... zróbcie coś co będzie obrazowało to jak Wy widzicie adresata Emotikon: Szczęśliwy 

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

[ Edytowane ]
Dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jaki fetysz, takie uznanie Emotikon: Język haha Gratuluję wszystkim uczestnikom Emotikon: Mrugający

@edit: Zapomniałem Emotikon: Mrugający Pochwała dla organizatorów za pomysłowość Emotikon: Bardzo szczęśliwy

"Time Out"

Zespół Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

Dziękujemy i w ogóle zastanawiamy się czy nie zrobić z tego stałego kącika. Co Wy na to? Może obok Pogaduch zrobimy wątek do wrzucania i komentowania zdjęć, które powstały podczas korzystania z forum? Hm?
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

@ArturJestem zaa

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 430
  • 584
  • 17

No to ode mnie dzisiejszy bonusik... Wiem że Was zdenerwuję -  ale trudno, jakoś przeżyjecie,  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Moje wędzonki...Moje wędzonki...

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Poziom 24, Specjalista
  • 694
  • 401
  • 35

[ Edytowane ]

Ooo, dzięki Emotikon: Szczęśliwy Chociaż nie wiem, czy jest sens wysyłania do mnie pendrajwów i kubków, które nie działają... Jednak kartka urodzinowa przyszła w całości i działa, więc może klątwa odczyniona Emotikon: Szczęśliwy