Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Tak 🙂
Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

 Też Pozdrawiam @Bartłomiej. Kto ma w nicku swoją twarz...to Twoja twarz brzmi znajomo. Próbuję rozgryźć, który to @czareknster, bo "zakwalifikowałem" Go jako chłopaka, za którym piszczą wszystkie "Asie" z fotki...nie pokuszę się jednakEmotikon: Szczęśliwy

W powiadomieniach stoisz z kimś, a jak klikam, to widzę dużo miejsca do całowania i dużo włosów w sam raz na perukę. Nie chcesz fryzjerki z dojazdem do klienta? Potraktuj to jako kiepski żartEmotikon: Szczęśliwy

Bartek.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Anonim napisał(-a)

@Wiktor, ładny masz podpis? Reszta do moderacji jak będzie trzebaEmotikon: Szczęśliwy


Jeszcze nie odszyfrowalem napisu, a co? 😃

Mam się czegoś obawiać?

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@Wiktor, jak się znasz na żartach, to prawda, że красный ładnie brzmi? RODO mnie "trzyma"Emotikon: Język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

IMG_20180928_1956252.jpg

 

"Gdybym wiedział o złocie 7 miesięcy wcześniej to nie planowałbym trzeciego dziecka." (Tekst Łukasza, który właśnie wyszedł, aby wrócić do żony.)

Szanujemy! Reszta dopiero zaczyna 🍻


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Chciałem powiedzieć że zgodnie z obietnicą jadę do Was 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@Artur: jakim złocie?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Panie i Panowie serdecznie Was pozdrawiam z dyżurku na Intensywnej Terapii Oddziału Leczenia Udarów Mózgu - 8 respiratorków sobie pracuje - tak więc pijcie i rozcieńczajcie sobie troszkę krew - dobry przykład daje Michał - czerwone wino jest oki 🙂 Pozdrowionka 🙂 Ach.........<zazdrość> 🙂 Ja wracam do pracy 🙂  


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@Piotrekk85  zasłużone nagrody 🙂 Huawei P20 Pro to jest to - dla mnie to smartfon moich marzeń - aparat cud miód i malinki 🙂 Gratulacje - dla mnie nie ma takiego drugiego pomocnego człowieka w Polsce na forach jak Ty. Wielki szacun i ukłony 🙂 

 

ps. widzę że gości mieliście super - odwiedził Was sam prezes Orange 🙂 Super.......trochę ściska mi kuperek 😜 😜 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Arturnapisał(-a)
Mnie nie ma, bo robiłem zdjęcie 😄 😄
Herosi, pochwalicie się, co dostaliście w tych paczkach? 😄

No właśnie... dopiero znalazłem trochę więcej czasu żeby poczytać... Pozdrawiam uczestników... a co do @Artura to było dla mnie prawie oczywiste, że to On robił foto, jak zwykle zresztą 😛