Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Highlighted
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 625
  • 1508
  • 21

馃帠锔廡OP 25 cz艂onk贸w spo艂eczno艣ci Nasz Orange za II po艂ow臋 2018 Roku馃帠锔

U301896_medium.jpg

Przed Wami oficjalny ranking najbardziej aktywnych u偶ytkownik贸w Nasz Orange. Znalaz艂y si臋 w nim osoby, kt贸re w drugiej po艂owie 2018 r., czyli od lipca do ko艅ca roku by艂y najbardziej aktywne i zdoby艂y najwi臋cej punkt贸w. Gratulacje! Emotikon: Szcz臋艣liwy

ranking.png

Szczeg贸艂owa liczba punkt贸w po klikni臋ciu na wi臋cej Emotikon: Mrugaj膮cy

Poka偶 szczeg贸艂y
herosi.png

LEGENDA:
Wasza ilo艣膰 rozwi膮za艅 mno偶ona jest razy 3 punkty.
Ilo艣膰 zg艂oszonych pomys艂贸w mno偶ona jest razy 1,75 punkta. 
Otrzymane lajki razy 1,25 punkta.
Liczba komentarzy r贸wna si臋 liczbie punkt贸w.

W艂a艣nie tych 25 os贸b ma szans臋 zosta膰 Herosami i otrzyma膰 wszystkie mo偶liwe przywileje dla cz艂onk贸w spo艂eczno艣ci, jednak ka偶dy z nich musi mie膰 na koncie min. 100 komentarzy i 5 rozwi膮za艅. Osoby, kt贸re widz膮 "*" przy swoim nicku maj膮 jeszcze czas do ko艅ca stycznia, aby zdoby膰 brakuj膮ce komentarze lub rozwi膮zania i zapracowa膰 na "nominacj臋"Emotikon: Mrugaj膮cy

Pami臋tajcie prosz臋, 偶e znalezienie si臋 w rankingu nie oznacza, 偶e kto艣 zostanie Herosem. Herosami mog膮 zosta膰 tylko osoby, kt贸re s膮 ambasadorami spo艂eczno艣ci - s膮 przyja藕ni, serdeczni, wspieraj膮 innych u偶ytkownik贸w i s膮 przez nich doceniani, nie powoduj膮 konflikt贸w, a ich postawa jest przyk艂adem do na艣ladowania. 

Og艂oszenie Oficjalne "nowych" Heros贸w nast膮pi 14 Lutego.

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie | Lubisz pomaga膰 innym? Zosta艅 Herosem Nasz Orange |

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 243
  • 395
  • 15

Top 25 gratuluj臋 :-)

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie | Lubisz pomaga膰 innym? Zosta艅 Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 18348
  • 8903
  • 934

W Walentynki? 馃槀
.
Poziom 23, Pasjonat
  • 217
  • 391
  • 24

@Piotrekk85w ko艅cu flagow膮 promocj膮 Orange jest Love, wi臋c Walentynki s膮 najlepszym terminem dla takich og艂osze艅 :3

101010
Pracuj臋 w Orange
  • 667
  • 1088
  • 133

[ Edytowane ]

Ja r贸wnie偶 gratuluj臋 wszystkim z Top25. A szczeg贸lne gratulacje nale偶膮 si臋 @Piotrekk85. Tw贸j wynik budzi jednocze艣nie m贸j podziw, jak i przera偶enie, bo to nie jest pierwszy okres, w kt贸rym "odp艂ywasz" od pozosta艂ych... Emotikon: Szcz臋艣liwy

W Orange zajmuje si臋 ofert膮 na kart臋. Potrzebujesz kontaktu z Obs艂ug膮? Wejd藕 na czata w zak艂adce Zg艂o艣 Spraw臋, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomo艣ci wysy艂ane na PW.
Poziom 39, Guru ****
  • 18348
  • 8903
  • 934

Najwi臋ksze gratulacje dla @wscieklaewka Emotikon: Mrugaj膮cy

first_woman_moon-1140x635殴r贸d艂o zdj臋cia: http://www.expecteverything.eu/file/2016/11/first_woman_moon-1140x635.jpg

.
Poziom 29, Specjalista
  • 4951
  • 4563
  • 63

Serdeczne gratulacje dla wszystkich, a zw艂aszcza dla tych, kt贸rzy aspiruj膮 do bycia ambasadorem Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy  @Rafa艂, koniecznie zmie艅cie te kryteria i mnie "posu艅cie" do ty艂u, bo sam zobacz, kto posiada wiedz臋, a kto tylko papla Emotikon: J臋zyk Bez bicia przyznaj臋, 偶e krow膮, kt贸ra du偶o ryczy, a ma艂o mleka daje, jestem ja. No i co z @Arturem? Mia艂 by膰 honorowym H, a gwiazdka obok Emotikon: J臋zyk

serce.jpg

Poziom 22, Pasjonat
  • 1052
  • 2168
  • 10

Dzi臋kuj臋 @Piotrekk85 Emotikon: Szcz臋艣liwy

Czuj臋 si臋 tak jakbym rzeczywi艣cie wr贸ci艂a z ksi臋偶yca. Ja znalaz艂am si臋 w rankingu ? - nie wiem jak ale widz臋 si臋 przecie偶, wi臋c to jawa a nie sen Emotikon: Mrugaj膮cy

Serdeczne Gratulacje dla Wszystkich Top 25 Serce - Wielkie Serducho Serce

Pracuj臋 w Orange
  • 2044
  • 5051
  • 110

@wscieklaewka Serce No w ko艅cu! Ciesz臋 si臋 bardzo! Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy 

@burebusek, ja to powinienem mie膰 status "Heros na emeryturze" raczej Emotikon: LOL

@RaDo_sny@p2225, no dalej, Ch艂opaki! Warto si臋 przy艂o偶y膰, ale ja nic nie wiem Emotikon: Mrugaj膮cy

Poziom 39, Guru ****
  • 18348
  • 8903
  • 934

A co wiesz? 馃槈
.