Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Anonim

Nie dotyczy

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Tu się zgodzę z @-brtk-, że jest za dużo wzajemnego "kadzenia", co poniekąd świadczy o empatii. W ogólnym rozrachunku, moim także zdaniem, merytoryczne posty wsparcia dla potrzebujących, powinny mieć wyższą rangę od zwykłej paplaniny....sorki za szczerość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

I dziś dwa wątki o apn 😄 nuda............... zaraz przedostatni lvl to i ja się wybiorę na forumową emeryturkę niebawem.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️


@-brtk-napisał(-a)

Może i tam też, ale wystarczy wejść sobie w wątek z życzeniami swiatecznymi w dziale spolecznosci i już 10+ łapek za życzenia, albo w jakiś pogadankach między sobą w innych wątkach. Jak dla mnie takie działy powinny być wyłączone ze statystyk jak i herosów. 🙂


@-brtk-

Zawsze możesz wyjść z pomysłem aby zlikwidowano owe śmieszące Cię działy. Ja akurat w tych działach poznałam charaktery wielu użytkowników z czego jestem bardzo zadowolona Emotikon: Szczęśliwy chociaż  przyznaję, że sama  wypisywałam, i wypisuję w dalszym ciągu  -  hm, jakby to ująć by Cię nie urazić - po prostu takie tam ble,ble,ble Emotikon: Mrugający

Miłego dnia 🙂

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

@wscieklaewka@@ Nie chodziło mi o wyśmiewanie działu, ale o same założenie kim jest Heros w Nasz Orange 🙂 Ja tylko zwróciłem uwagę na mały fakt, że osoby które nie offtopują mają mniej laików i postów, co za tym idzie mniej pkt w statystykach Herosów. A jest to przez to, że ciężej jest dostać laika za przydatny post od nowej osoby w dziale np. Internet, niż w dziale Społeczności za post typu "Fajnie cię widziec" od osób, które się już znaja 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️


@-brtk-napisał(-a)

@wscieklaewka@@ Nie chodziło mi o wyśmiewanie działu, ale o same założenie kim jest Heros w Nasz Orange 🙂 Ja tylko zwróciłem uwagę na mały fakt, że osoby które nie offtopują mają mniej laików i postów, co za tym idzie mniej pkt w statystykach Herosów. A jest to przez to, że ciężej jest dostać laika za przydatny post od nowej osoby w dziale np. Internet, niż w dziale Społeczności za post typu "Fajnie cię widziec" od osób, które się już znaja 🙂


Mnie również nie chodziło o wyśmiewanie

Napisałam śmieszne ( a to chyba jest jakaś różnica ) Wcześniej pisałeś tak: zauważyłem, że najwięcej łapek w górę da się nazbierać w dziale Społeczności gdzie jest offtop totalny,  ja to rozumiem jako            (odbieganie od tematu )

@-brtk-po to powstały te działy by każdy z uczestników forum mógł pisać tam gdzie chce. Ja już siebie widzę w dziale "internet " baba bez pojęcia żadnego 🙂 Może rzeczywiście można by wyjść z takim pomysłem aby w tzw." lekkim" dziale jakim są Pogaduchy zaprzestać podnosić na całego rączkę w górę.:) (ale co zrobić gdy dany post komuś się akurat bardzo podoba ? ) Co do rozwiązań tematów ( oznaczać ) to ja już nie mam trudności, choć dawno temu nie miałam pojęcia o co tu chodzi i co ja mam zaakceptować Emotikon: Mrugający.

Aha jeszcze jedno - ja nie znam osobiście żadnej osoby z forum.Poznałam je właśnie tutaj - wpakowałam się w Pogaduchy i tak się zaczęło 🙂 Nie patrzę na rangi, ale na człowieka, i szczerze wszystkim forumowiczom polecam ten dział.Emotikon: LOL

Pozdrawiam...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

O proszę załapałem się chociaż do top 25 🙂 Ale uwierzcie, nie mam na nic czasu 😜 Mały Ksawciu jest coraz większy, wszystko otwiera, wszędzie się wspina, oczy trzeba mieć wszędzie, pozdrowionka dla całej społeczności NO 🙂 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Jakiś konkretny termin jest na "odklejenie" tego ogłoszenia z głównej? Troszkę już chyba po terminie Emotikon: Język

 

Edit: no tak ....do 14 lutego...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Na Walentynki 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

No i z wielka przyjemności i nie mniejsza miłością, w walentynki ogłaszamy nowych Hreosów! Bardzo szczęśliwy robot