Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

@Artur nastukać prawie 40 komentarzy i 2 rozwiązania w ostatnie 12 dni? Inni bardziej zasługują na miano Herosa 😉 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️


@Arturnapisał(-a)

@wscieklaewka Serce No w końcu! Cieszę się bardzo! 😄 



 

O wreszcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy - cieszę się ( bardzo mocno ), że Cię znowu widzę i czytam @Artur Emotikon: Szczęśliwy 

 


 

Anonim

Nie dotyczy

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️


@p2225napisał(-a)

@Arturnastukać prawie 40 komentarzy i 2 rozwiązania w ostatnie 12 dni? Inni bardziej zasługują na miano Herosa 😉 


@p2225, nie sztuką jest "nastukać", ale sztuką jest dać komuś rozwiązanie przez osobę, która prosiła o wsparcie. To największa zmora, ... i egoizm zarazem.

@Artur, jak ustalą "uprawnienia" do tej emerytury, to będziesz "przecierał szlak" dla pozostałych.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Gratulacje dla wszystkich, którzy dostali się do tego prestiżowego Orange rankingu! Brawo! 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1135
  • 8375
  • 23

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Ja oprócz GRATULUJĘ powiem też DZIĘKUJĘ 🙂 wszystkim, którzy dzięki swojej aktywności znaleźli się na liście 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Ludzie niechętnie dają łapki w górę za przydatne posty, o rozwiązaniach już w ogóle nie wspomnę. Zauważyłem, że najwięcej łapek w górę da się nazbierać w dziale Społeczności gdzie jest offtop totalny 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Najwięcej łapek jest za wątki o zmianie apn 😛
nawet jak ktoś nie pisze nic, to po wielu miesiącach daje "kciuka" 🙂

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

Może i tam też, ale wystarczy wejść sobie w wątek z życzeniami swiatecznymi w dziale spolecznosci i już 10+ łapek za życzenia, albo w jakiś pogadankach między sobą w innych wątkach. Jak dla mnie takie działy powinny być wyłączone ze statystyk jak i herosów. 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

@-brtk-, dzięki za opinię. Jednakże zważ na to, że są jeszcze inne statystyki. Ich w społeczności za bardzo nie zrobisz 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

🎖️TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2018 Roku🎖️

@Wojciech oczywiście, że są, natomiast takie działy jak pisałem wyżej powinny być wyłączone ze statystyk, albo chociaż punktowane jak najmniej się da (w stosunku do działów gdzie się pomaga użytkownikom). Sam wiesz, że pisanie postów jak i dostawane laiki mają dużą wagę. Piszę ot tak, w ramach usprawnienia tego punktowania, mi na herosie nie zależy i nie chcę być, nawet na herosa się nie nadaję, bo za dużo negatywnego nastawienia do Internetu od Orange we mnie jest 🙂 Może kiedyś to się zmieni.