Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Jestem seniorem" 👍💪


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪


@j131napisał(-a)

@Bartłomiej 

W tym miejscu warto też podkreślić, że o szacunek i wyrozumiałość dla wszystkich na tym forum dbacie jako Zespół NO wzorowo, IMHO lepiej się tego zrobić po prostu nie da.


@j131 , specjalnie wyrwałem z kontekstu to zdanie, bo z nim jak najbardziej się zgadzam 😊 W tym miejscu więc nie zgodzę się jedynie z @IreneuszCD , że porównanie z fb może mieć przełożenie tutaj. Może więc krakowskim targiem, @Bartłomiej z Zespołem NO nie będą stygmatyzować akurat seniorów, bo ze swojej bytności i obserwacji na forum, nie spotkałem się ze specjalną troską o forumowiczów z różnymi ułomnościami. Wiek, jak wspomniał @ryba168 , też może stanowić problem dla konkretnej osoby, lecz na forum nie zauważyłem tego problemu nawet wtedy, gdy ktoś o sobie powie więcej szczegółów. Jedynie różne komentarze mogą kogoś drażnić, jeśli posiadający wiedzę kuma bazę, a ktoś akurat jej nie kuma. To kwestia kultury osobistej wyssanej z mlekiem matki, a nie podwórkowego wychowania. O poprawność dbają moderatorzy i zgłoszenie usera, jeśli zostanie uznane za zasadne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53112
  • 616

"Jestem seniorem" 👍💪

A ja to bym chciał być junior-seniorem


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

"Jestem seniorem" 👍💪

@agat13 moja babcia świętowała wczoraj 81 pierwsze urodziny. Jak się śmiała odwrócona 18 stka😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪

@agat13 , z wyglądu nic Ci nie brakuje juniorze😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪


@Kimirikonapisał(-a)

@agat13 moja babcia świętowała wczoraj 81 pierwsze urodziny. Jak się śmiała odwrócona 18 stka😉


@Kimiriko , to puść babci utwór Maryli Rodowicz i wręcz Jej zapałki. Niech "podpala" świat, jak w słowach tej piosenki😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

"Jestem seniorem" 👍💪

@bronzub nieeeee, tylko nie Maryla 😱


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪

@slav72 , a co będziesz żałował seniorce rodu @Kimiriko ?😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

"Jestem seniorem" 👍💪

@bronzub nie wiadomo czy seniorka "trawi" tą "gwiazdę"


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

"Jestem seniorem" 👍💪

@slav72 trawi. Ja ogólnie mam bardzo fajna babcię. To jest ta co w zeszłym roku o smartfona dla niej pytałam. Wiadomo jak to w tym wieku coś dolega. Ale jest samodzielna, na spacery z koleżankami chodzi, na kawki. Oby jak najdłużej w takim zdrowiu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Jestem seniorem" 👍💪

Ech, coraz więcej mi umyka... nie mam kiedy czytać. 

 

PS. Chciałem wstawić etykietę, ale przynajmniej przy ponownej edycji jej tu nie widzę 😉