Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Jestem seniorem" 👍💪


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪

@Misiek62 , o jakiej etykiecie mówisz?😊 Koronę Trzech Króli chciałeś nałożyć?😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Jestem seniorem" 👍💪


@slav72napisał(-a)

@Bartłomiej  może nie za bardzo w temacie, ale w kontekście stwierdzenia "kto siedzi po drugiej stronie klawiatury" to pytanie, co z moim pomysłem Oznaczenie na forum - Kobieta, Mężczyzna - Nasz Orange ?


Cóż, jeśli chodzi o możliwość oznaczenia przez użytkowników swojej płci pisałem o tym w temacie Zasady Nasz Orange już w 2016 r. (https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/m-p/3019#U3126); nie pamiętam gdzie, ale była odpowiedź, że propozycja nie zostanie wdrożona.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪

@Misiek62 , bo każdy może powtórzyć to słynne: "że do 17:30 byłem mężczyzną, teraz jestem kobietą"😊 Natury nie da się oszukać😊 Stąd wniosek przepadł😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

"Jestem seniorem" 👍💪

@bronzub wniosek i pomysł były podawane długo przed tymi chorymi występami karła więc chyba to nie było przyczyną przepadnięcia 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

"Jestem seniorem" 👍💪

Ja bym tego tu nie wprowadzał ale oczywiście to jest tylko i wyłacznie moje zdanie.W naszej firmie w całej centrali i nie tylko ale w całej naszej grupie nie dzielimy pracowników na kategorie.Jesteśmy otwarci promuje wartości różnorodności, równości i integracji.Nie dzielimy ludzi na ciemnych czy białych czy młodszy czy starszy czy jesteś heteroseksualny czy homoseksualny.Każdy człowiek to jednostka która ma prawo do życia ma własne wartości i akceptujemy Cie takim jakim jesteś.  


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

"Jestem seniorem" 👍💪

@Luki9 istotą nie jest kategoryzowanie, tylko komunikowanie. Wiesz, jak ktoś zapyta Cię jak się nazywasz - możesz odpowiedzieć, a nie musisz.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

"Jestem seniorem" 👍💪


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Luki9istotą nie jest kategoryzowanie, tylko komunikowanie. Wiesz, jak ktoś zapyta Cię jak się nazywasz - możesz odpowiedzieć, a nie musisz.


Jasne. Tylko dlaczego sugerujecie, że akurat wiek powinien być komunikowany a już na przykład płeć nie? Oczywiście że niczego nie muszę komunikować. W tym chyba problem: zależy Wam żebym mimo to chciał coś komunikować, a ta innowacja działa mi na nerwy i odstręcza od komunikowania.

 

PS. Z drugiej strony jak ostatnio sprawdzałem znaczenie słowa "etykieta" to w definicjach była mowa raczej nie o komunikowaniu tylko właśnie o kategoryzowaniu. Etykietowanie tematów nie wzbudza żadnych kontrowersji, tylko ta etykieta, poprzez swoją formę ("jestem"), jednoznacznie sugeruje etykietowanie ludzi a nie tematów. Zmieńcie ją tak, żeby było wiadomo że chodzi o temat, a nie o człowieka. Niech to będzie "sprawa dotyczy seniora" albo "chamskie traktowanie seniorów przez Orange" albo "wykluczenie cyfrowe" albo "uwaga, upośledzenia komunikacyjne".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

"Jestem seniorem" 👍💪

Przepraszam ale musze wejść Ci w słowo tak nie można nazwać seniora że jest upośledzony komunikacyjnie lub wykluczeniem cyfrowym to że jest starszy nie znaczy że nie umie czegoś zrobić lub tego nie zrozumie.Nie polega to na tym aby obrażać.Świat cyfrowy jest dla wszystkich dostepny niezależnie od wieku młode pokolenie powinno pomóc starszym powinniśmy współpracować ze społeczeństwem pomagać sobie nawzajem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

"Jestem seniorem" 👍💪


@Luki9napisał(-a)

...

nie można nazwać seniora że jest upośledzony komunikacyjnie lub wykluczeniem cyfrowym to że jest starszy nie znaczy że nie umie czegoś zrobić lub tego nie zrozumie

...


No właśnie dokładnie o to mi chodzi. W uzasadnieniu wprowadzania tego pomysłu były podnoszone tego typu argumenty. Nonsens. Staram się sprowadzić rzecz do absurdu, nie bronić jej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 247
  • 1579
  • 0

"Jestem seniorem" 👍💪

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś nowy kierowca po zdaniu egzaminu na prawo jazdy przyklejał na szybę zielony listek. Może i tutaj dałoby się taki "listek" wprowadzić?

Nie miałby on nic wspólnego z wiekiem tylko sygnalizowałby, że dana osoba czuje się niepewnie w cyfrowym świecie Orange i prosi o wyrozumiałość i pomoc. I oczywiście dana osoba sama by decydowała o tym, czy chce się tak oznaczyć...