Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Jestem seniorem" 👍💪


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

"Jestem seniorem" 👍💪

Ja seniorem będę na Emeryturze 😆

Ale to nie prędko ☹️

Pewnie za kilka naście lat, bo głodowa ta Emerytura 😎

Na razie czuję się jak 50 latek i nic mi nie dolega, oby tak do 70 lat było 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪

@Janhalb , miałem to szczęście od 15-tego roku życia zdobywać szlify w szkole przyzakładowej i na różnych kolejowych posterunkach praktycznie, na przemian. Nauczono mnie podpisu miotłą, posyłano mnie po nity gumowe, studiowałem łopatologię, więc była nauka i pieniążki😊 Tylko nie dałem się nabrać na noszenie wiaderka z prądem i z amperami. Nie pchaj się do senioralnego trybu...ono samo nadejdzie w stosownym czasie😀


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

"Jestem seniorem" 👍💪

ALeż nie pcham się, wręcz przeciwnie - właśnie zupełnie nie czuję się seniorem 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

"Jestem seniorem" 👍💪

@Bartłomiej 

Uważam pomysł za szkodliwy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś świadom swoich ograniczeń w swoim poście wprost napisał że wymaga specjalnego traktowania. Wszelkie formy etykietowania użytkowników będą jedynie przedmiotem nadużyć i żartów, nie przełożą się na pewno na lepszą komunikację. Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego jedynej sensownej etykiety, pomagającej poprawnie sformułować odpowiedzi nie chcecie wprowadzić, jak słusznie zauważył @slav72 , a bez jakiejkolwiek dyskusji wprowadzacie coś kompletnie niepotrzebnego. To może jeszcze dajcie do wyboru także inne etykiety? Dysgrafik, dyslektyk, ułomny, niedojrzały, analfabeta... Oni też wymagają specjalnego traktowania, dlaczego mają być pokrzywdzeni????


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

"Jestem seniorem" 👍💪

@j131 z pewnością wiele racji masz, zawsze istnieje ryzyko, a każdy kij ma dwa końce. Zobaczymy jak będzie to funkcjonować - jeśli pojawi się jakieś zagrożenie to będziemy interweniować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

"Jestem seniorem" 👍💪

@Bartłomiej 

Cóż, na szczęście funkcjonalność "etykiet" jest marginalna, praktycznie nikt nie zwraca na nie uwagi. Na tę nową też nie będzie zwracał (uwagi).


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

"Jestem seniorem" 👍💪

@j131 czas pokaże. Nie dostrzegam, żeby ten dodatek niósł coś negatywnego - mam nadzieję, że jednak znajdzie się w nim coś na plus.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

"Jestem seniorem" 👍💪

@Bartłomiej intencje macie słusznie i pomysł ok, ale znając życie, będzie to wykorzystywane przez młodych, czy to dla zabawy, czy odreagowania, jak to jest na FB 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 560
  • 1786
  • 2

"Jestem seniorem" 👍💪

Starsi mają problemy ze sprawną obsługą jak i aktualizacją sprzętu moja mama  ma 60+ lat i też ma kłopot z technikom 🙂

 

Więc znam problem trzeba takim osobą spokojnie tłumaczyć pokazać i mówić zrozumiałym językiem 🙂 a wszystko nauczy się po woli 🙂 

 

Pozdrawiam Was 🙂 i życzę zrozumienia dla seniorów 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

"Jestem seniorem" 👍💪

@Bartłomiej 

Zgoda. Tylko jednak etykietowane są tematy a nie użytkownicy. A ta konkretnie etykieta sugeruje związek nie z tematem a z osobą użytkownika. Nasuwa się pytanie: czy chodzi o to że poruszany będzie problem dotyczący seniora (to byłoby sensowne, i w sumie gdybym trafił na taką etykietę przypadkowo tak właśnie bym sobie pomyślał), czy też że o to, że OP jest seniorem i z góry prosi o szacunek i wyrozumiałość dla swoich słabnących zdolności kognitywnych (co sugeruje niniejszy temat, acz samo przez się to się bynajmniej nie rozumie).

W tym miejscu warto też podkreślić, że o szacunek i wyrozumiałość dla wszystkich na tym forum dbacie jako Zespół NO wzorowo, IMHO lepiej się tego zrobić po prostu nie da. Wobec tego ten pozytywny aspekt gdzieś zanika: etykietowane nie będzie w stanie polepszyć czegoś, co już jest na najwyższym możliwym poziomie. Natomiast pozostaje negatywna stygmatyzacja, na którą nikt nie będzie chciał się narażać.

Ale jak piszesz: czas pokaże.