Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 7136
  • 6857
  • 72

Zrzuty ekranu w publicznych postach

Co się takiego stało, że jako adept Społeczności widziałem swoje zrzuty, natomiast teraz ich nie widzę? Mnogość obrazów była chociażby np. w temacie "Zatrzymane chwile" i potwierdzało faktyczny stan treści posta. Obecnie zrzuty widzę tylko podczas edycji i po wysłaniu ktoś jakby rzucił nomen omen na zrzut czapkę niewidkę Emotikon: Język

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 36, Guru *
  • 3748
  • 5364
  • 136

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

[ Edytowane ]

@burebusek  tak mnie naszło zajrzeć do ustawień... sprawdź proszę czy przypadkiem w Twoim profilu nie masz postawionego "ptaszka" (checkbox'a) w wierszu - ignoruj HTML ??  Znajdziesz to w profilu "moje ustawienia" zakładka "preferencje" ... bo według mnie ten znacznik ukrywa użyte hiperłącza do użytkowników i obrazków !!!!!!!!!!

Sprawdziłem, brawo TY (misiek)  - nie ma to jak człowiek sam się doceni Emotikon: Mrugający dowartościuje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

PS. Przenieś oznaczenie rozwiązania na tego posta Emotikon: Mrugający 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 25124
  • 13460
  • 1137

Jak dodajesz zdjęcie w poście chyba w wiadomościach prywatnych można podglądać swoje zdjęcia.
.
Poziom 30, Ekspert
  • 7136
  • 6857
  • 72

Piotrekk85 napisał(-a):
Jak dodajesz zdjęcie w poście chyba w wiadomościach prywatnych można podglądać swoje zdjęcia.

Tak, to zawsze widzę, i jest potwierdzone. Sęk w tym Piotrek (tak?), że publiczne być może mają ograniczenia-transfer jednostek informatycznych.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25124
  • 13460
  • 1137

Słuchaj nie rozumiem Cię. Napisz do mnie prosto :-)
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3748
  • 5364
  • 136

burebusek napisał(-a):

Co się takiego stało, że jako adept Społeczności widziałem swoje zrzuty, natomiast teraz ich nie widzę? Mnogość obrazów była chociażby np. w temacie "Zatrzymane chwile" i potwierdzało faktyczny stan treści posta. Obecnie zrzuty widzę tylko podczas edycji i po wysłaniu ktoś jakby rzucił nomen omen na zrzut czapkę niewidkę Emotikon: Język

@burebusek ... może należałoby to zgłosić jako błąd NO, @Piotrek, albo @Mikołaj@Wiktor@Rafał, Panowie Moderatorzy, możecie zajrzeć wgłąb systemu?

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 720
  • 1534
  • 34

@Misiek62, @burebusek Zajrzymy! Szczęśliwy mężczyzna

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 30, Ekspert
  • 7136
  • 6857
  • 72

[ Edytowane ]

vdsl2 napisał(-a):

@zigh ja mam tak

Przechwytywanie.PNG

@Konto usunięte, powiedz mi, dlaczego widzę dopiero Twój zrzut po kliknięciu w "Cytuj"? Bo w normalnym odczycie posta widzę takZakładka.PNG
▲Ten i poniższe wpisy zostały przeniesione z tematu Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange - Moderator Wiktor▲

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@burebusek jakiś problem z przeglądarką lub systemem.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7136
  • 6857
  • 72

vdsl2 napisał(-a):

@Konto usunięte , sprawdzałem. System nie wymaga żadnych działań i na poziomie ustawień wszystko ok. Może to u Was coś nie puszcza, bo na samym początku co chciałem zrobić (także z podpowiedzi), śmigało. Im dalej w las.... Nie gdybam. Sprawdzcie NO.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7136
  • 6857
  • 72

vdsl2 napisał(-a):

Teraz mam tak i test mi pokaże w odczycie.InPrivate.png

0 Lubię to
Odpowiedz