Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrzuty ekranu w publicznych postach

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zrzuty ekranu w publicznych postach

Co się takiego stało, że jako adept Społeczności widziałem swoje zrzuty, natomiast teraz ich nie widzę? Mnogość obrazów była chociażby np. w temacie "Zatrzymane chwile" i potwierdzało faktyczny stan treści posta. Obecnie zrzuty widzę tylko podczas edycji i po wysłaniu ktoś jakby rzucił nomen omen na zrzut czapkę niewidkę Emotikon: Język

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim  tak mnie naszło zajrzeć do ustawień... sprawdź proszę czy przypadkiem w Twoim profilu nie masz postawionego "ptaszka" (checkbox'a) w wierszu - ignoruj HTML ??  Znajdziesz to w profilu "moje ustawienia" zakładka "preferencje" ... bo według mnie ten znacznik ukrywa użyte hiperłącza do użytkowników i obrazków !!!!!!!!!!

Sprawdziłem, brawo TY (misiek)  - nie ma to jak człowiek sam się doceni 😉 dowartościuje 😄

 

PS. Przenieś oznaczenie rozwiązania na tego posta 😉 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

85 ODPOW. 85

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zrzuty ekranu w publicznych postach

Jak dodajesz zdjęcie w poście chyba w wiadomościach prywatnych można podglądać swoje zdjęcia.
Anonim

Nie dotyczy

Zrzuty ekranu w publicznych postach


Piotrekk85 napisał(-a):
Jak dodajesz zdjęcie w poście chyba w wiadomościach prywatnych można podglądać swoje zdjęcia.

Tak, to zawsze widzę, i jest potwierdzone. Sęk w tym Piotrek (tak?), że publiczne być może mają ograniczenia-transfer jednostek informatycznych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zrzuty ekranu w publicznych postach

Słuchaj nie rozumiem Cię. Napisz do mnie prosto 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zrzuty ekranu w publicznych postach


burebusek napisał(-a):

Co się takiego stało, że jako adept Społeczności widziałem swoje zrzuty, natomiast teraz ich nie widzę? Mnogość obrazów była chociażby np. w temacie "Zatrzymane chwile" i potwierdzało faktyczny stan treści posta. Obecnie zrzuty widzę tylko podczas edycji i po wysłaniu ktoś jakby rzucił nomen omen na zrzut czapkę niewidkę Emotikon: Język


@Anonim ... może należałoby to zgłosić jako błąd NO, @Piotrek, albo @Mikołaj@Wiktor@Rafał, Panowie Moderatorzy, możecie zajrzeć wgłąb systemu?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zrzuty ekranu w publicznych postach

@Misiek62, @Anonim Zajrzymy! Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@zigh ja mam tak

Przechwytywanie.PNG


@Anonim, powiedz mi, dlaczego widzę dopiero Twój zrzut po kliknięciu w "Cytuj"? Bo w normalnym odczycie posta widzę takBrak zrzutu u mnie w odczycie
▲Ten i poniższe wpisy zostały przeniesione z tematu Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange - Moderator Wiktor▲

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim jakiś problem z przeglądarką lub systemem.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek jakiś problem z przeglądarką lub systemem.


@Anonim , sprawdzałem. System nie wymaga żadnych działań i na poziomie ustawień wszystko ok. Może to u Was coś nie puszcza, bo na samym początku co chciałem zrobić (także z podpowiedzi), śmigało. Im dalej w las.... Nie gdybam. Sprawdzcie NO.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek jakiś problem z przeglądarką lub systemem.


Teraz mam tak i test mi pokaże w odczycie.InPrivate.png