Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Zatrzymane chwile

@Misiek62 pierwszy typ, był odpowiedzią na Twoje pytanie odnośnie ilości dat strzelanych 😉 Już dopisałem tak by nie budziło to najmniejszych wątpliwości. Jeżeli chodzi o zwycięzce, to jak napisałem, osobie (użytkownikowi), który będzie najbliżej daty dopiszemy 500 ptk 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

ex.PNGEmotikon: MrugającyKot pokazuje język...też w regulaminie przewidziano?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


@Rafałnapisał(-a)

@Misiek62pierwszy typ, był odpowiedzią na Twoje pytanie odnośnie ilości dat strzelanych 😉 Już dopisałem tak by nie budziło to najmniejszych wątpliwości. Jeżeli chodzi o zwycięzce, to jak napisałem, osobie (użytkownikowi), który będzie najbliżej daty dopiszemy 500 ptk 😉


@Rafał moje dopytanie dotyczyło sytuacji gdy dwóch lub więcej użytkowników poda tę samą datę, która okaże się najbardziej trafną... co wtedy - 500 do podziału, czy każdy "zwycięzca" po 500 pkt?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Zatrzymane chwile

26.10.2018

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

Zatrzymane chwile


@Misiek62 napisał:

(...) moje dopytanie dotyczyło sytuacji gdy dwóch lub więcej użytkowników poda tę samą datę, która okaże się najbardziej trafną... co wtedy - 500 do podziału, czy każdy "zwycięzca" po 500 pkt?


@Misiek62

zrobimy to po olimpijsku ;-)... Aczkolwiek prawdopodobieństwo wystąpienia takiej sytuacji oceniam (pi razy oko) na mniej niż 1 do 100 ;-D


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Zatrzymane chwile

Obserwując tendencję do przyrostów użytkowników myślę, że ten moment nastąpi 23.08.2018 roku 😄

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Żeby tradycji stało się zadość, utrwaliłem 5800 tematów...

5800.PNG

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

Zatrzymane chwile

Kiedyś się zastanawiałem, czy na podstawie tych wartości:

  • liczba członków
  • liczba tematów
  • liczba rozwiązań

dałoby się (jakimś trafem!) uchwycić ciąg, do którego można by było zastosować wzór :D. Ale to było na początku... Chyba jeszcze nawet 20000 członków nie było Mrugający robot.

 

Teraz to raczej nie jest możliwe Smutny robot.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Zatrzymane chwile

@Wiktor Aż taki z Ciebie pasjonat matematyki??? Ciekawe, może jednak kiedyś uda Ci się stworzyć wzór i teorię dotyczącą członków Nasz Orange. W sumie byłoby to nawet interesujące... 😄
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Matt55, "z przecieków" mi wiadomo Emotikon: Mrugający, że @Piotrekk85 jest matematykiem i u niego "ciąg" wyszedł z turbodoładowaniemEmotikon: Język Ale możesz Go się poradzić, bo kwalifikacje maEmotikon: Szczęśliwy