Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasady Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Zasady Nasz Orange

osobiście uważam że człowiek rozsądny podaje taki nick, żeby dało się zidentyfikować płeć tej osoby, ale.......różni są ludzie. , pablo_ck, etc.....ale niektóre nicki naprawdę nie dają informacji o płci. A jak sobie jeszcze jakiś np. Pan wybiera kobiecy avatar to już naprawdę nie jestem tego w stanie zrozumieć. Być może niektórzy nie czują się ze swoją płcią dobrze 😜 Tyle z mojej strony w temacie. Ja bym tutaj nic nie ruszał, trudnio się mówi jak ktoś nie potrafi "mądrze" się "przedstawić".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zasady Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Ech, te nasze problematyczne, polskie końcówki ;-)) @Piotrekk85, @Misiek62, dzięki za celne spostrzeżenie. Niestety nie wiemy kto jest dziewczynką, a kto chłopakiem 😉 Podczas rejestracji nie wybiera się płci i ponieważ rejestracja jest wspólna dla Mój Orange i Nasz Orange - zmiany w niej trwają bardzo długo. Jest za to szansa, że moglibyśmy dodać to podczas pierwszych odwiedzin Nasz Orange.

Pamiętacie, że podczas pierwszej wizyty zostaliście poproszeni o wybranie nazwy użytkownika? Jak - Waszym zdaniem - byłoby to odbierane, gdybyście oprócz nazwy użytkownika zostali poproszeni o wskazanie płci? Ok? Tak sobie?


Jestem za, skoro zgłosiłem propozycję. Skoro jest obawa, że może być to źle odebrane, to można zrobić jak proponuje Piotrekk85 dać wybór. Jeśli zaś idzie o zarejestrowanych użytkowników, to myślę, że można by użyć jakiegoś skryptu sprawdzającego oznaczenie i proponującego przy kolejnym logowaniu dokonanie określenia płci, z możliwością zaznaczenia, że ktoś nie chce - z trwałym zapamiętaniem "wyboru".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 4

Zasady Nasz Orange

Super przewodnikEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Zasady Nasz Orange

Masz rację Piotrku, każdą próbę wyłudzenia trzeba piętnować abyśmy wszyscy mogi czuć się tu bezpiecznie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zasady Nasz Orange


Lisiczka napisał(-a):

Masz rację Piotrku, każdą próbę wyłudzenia trzeba piętnować abyśmy wszyscy mogi czuć się tu bezpiecznie


@Lisiczka chyba ta wypowiedź miała być w innym temacie 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Zasady Nasz Orange

na post w tym temacie ale jak się okazało... parę stron wcześniej, coś mi nie wskoczyło w telefonie i nie zauważyłam, przepraszam za zamieszanie Zakłopotany kot


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zasady Nasz Orange


Lisiczka napisał(-a):

na post w tym temacie ale jak się okazało... parę stron wcześniej, coś mi nie wskoczyło w telefonie i nie zauważyłam, przepraszam za zamieszanie Zakłopotany kot


NIe ma problemu 😉 w telefonie nie można cytować, stąd ten rozrzut...

Anonim

Nie dotyczy

Zasady Nasz Orange

Edycja na 6+ 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Zasady Nasz Orange

Bardzo dobry poradnik, warto aby wszystkim tym, którzy po raz pierwszy zalogowali się do Nasz Orange pokazał się z automatu. Nie byłoby później zbędnych pytań technicznych. 😄 

@Arturro, dobrze byłoby jak już są tutaj zasady Nasz Orange dodać dla porządku informację dlaczego warto oznaczać niektóre komentarze jako rozwiązanie danego problemu. Żeby nowi wiedzieli, że takie coś kryje się w opcjach postu i warto w nie w odpowiednim momencie klikać. Poza tym te odznaczenia dla niektórych świeżych użytkowników mogą być niezbyt jasne. Warto o tym wspomnieć po co to i dlaczego. Sorki za mądrzenie się. 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zasady Nasz Orange

@Matt55, cenna porada, dodaliśmy info w sekcji Jak rozmawiać w Nasz Orange:

 

  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - koniecznie oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png Dzięki temu pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.