Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ten licznik działa, ale takie wejścia największych natężeń gdzieś u dołu ekranu, żeby była jasność mojego widzimisię.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Nie widzę w obu kompatybilności w trakcie przechodzenia po tematach.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrek @Artur Mam taka propozycje, żeby linki i zdjęcia które dajemy były, widoczne na forum po zalogowaniu się tak jest, to na innych forach.

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36854
  • 1371

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim: a po co to? wiele osób nie chce się rejestrować a może poczytać rozwiązania innych

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Niedzielne dzień dobry Emotikon: Szczęśliwy

 

@Misiek62, dzięki za otagowanie, zrobimy tu porządek i poprzenosimy posty o schematach i gwarze do Pogaduch. @Mikołaj i @Wiktor są na urlopach, ale @Rafał pewnie jutro ogarnie. Ja się boję, że zepsuję 😛

 

@mabud73, dzięki za info o problemie z wycinaniem stopki, widzę, że nie tylko na mobilnej wycina 😕 Dodajemy do naprawienia. A przy okazji tego tematu to zastanawialiśmy się czy możliwości dodania stopki nie dać w nagrodę tylko osobom, które przekroczą poziom XX (do ustalenia). Co o tym myślicie?

 

@Anonim, co do licznika odwiedzin to moglibyśmy taki dodać, to nie byłby jakiś duży koszt, bo mamy raporty, które pokazują nam ile osób odwiedza Nasz Orange, tylko nie chcemy też przesadzać z ilością informacji na stronie, zgodnie z zasadą, że im mniej informacji tym strona bardziej czytelna. Za to na nowej stronie głównej, którą właśnie projektujemy i pokażemy na Zlocie, chcemy dodać kilka fajnych statystyk "na bieżąco", czyli np. średni czas udzielenia odpowiedzi w ciągu ostatnich 24h.

 

@Anonim, co do blokowania pokazywania linków i zdjęć dla osób niezalogowanych to zdaje się, że robi się to po to, aby poniekąd wymusić założenie konta i wzrost liczby użytkowników. To na pewno skuteczne, ale Nasz Orange ma trochę inne cele:

1. Przede wszystkim zależy nam, aby każdy mógł łatwo znaleźć rozwiązanie. Czasami obrazki czy linki są do tego niezbędne.

2. Nie szcególnie zależy nam na liczbie zarejestrowanych użytkowników, za to bardzo zależy nam na osobach takich jak Wy - Orange Heroes, którzy z własnej woli, bez wymuszania rejestracji założyli konto i pomagają innym 🙂

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur, @Misiek62 Jednak ja! Mężczyzna pokazuje język

Posprzątane, jeśli są jakieś uwagi proszę o info.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Artur, @Misiek62 Jednak ja! Mężczyzna pokazuje język

Posprzątane, jeśli są jakieś uwagi proszę o info.


@Mikołaj, co prawda nie do mnie, ale widziałem "siwy dym z wietrzeniem" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Na urlopach też się sprząta? Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7844
  • 80

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Mikołaja było to przetarcie po urlopowe 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim Urlop był i się zbył, @Artur jest po prostu tak dobry, że chciałby dać mi więcej wolnego. Bardzo szczęśliwy mężczyzna 

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mikołaj, jak posprzątasz, to Ci Artur da w nagrodę...wolny weekend 🙂