Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ale my tak sobie z @Misiek62, tylko między nami gadu gadu Emotikon: LOL ...nie, ale tak na poważnie, nie śpieszcie się z przelewami z wynagrodzeniem hahah Emotikon: LOL Spoko...dobrze ze udało się na czas zareagować 🙂

 

@edit: Ooooo i jeszcze zaliczyłem "specjalistę" Emotikon: LOL kurczaczek, same niespodzianki dzisiaj 🙂 a na około krzyczą że dzisiaj "czarny piątek" Emotikon: LOL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mabud73@Piotrek@Artur@Mikołaj - jak pisałem, stary system , dobre Chrome... ładnie urozmaica zakładki: 

zakładki.JPG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Misiek62, znajomych twarzy ze społeczności nigdy nie za wiele...po ewentualnym zlocie bedziesz miał na nas alergię 😉

 

@edit: zauważyłem że poprawnie zaczęło pokazywać postęp do nastepnego poziomu. Poprzedni ładowało mi się cały czas 100%...teraz jest tak...

procenty.jpg

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

@Misiek62, znajomych twarzy ze społeczności nigdy nie za wiele...po ewentualnym zlocie bedziesz miał na nas alergię 😉

 

 

 

 


popłynęliśmy ... @mabud73, gratki awansu.

Alergię to ja mam na chemię gospodarczą. 😉 i litr perfumu wypsikanego na osobę, zwłaszcza mężczyznę, normalnie dusi mnie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Szybkiś! Od paru minut jest nowa wersja i kilka drobnych poprawek 🙂

Czy dotyczą także zmian w bezpośrednim logowaniu do NO, które pokażę?

Podgląd z Painta


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mabud73, odnośnie paska postępu to pokazuje ile brakuje punktów do kolejnego poziomu. U Ciebie pokazywał 100%, bo liczbę punktów do kolejnego poziomu miałeś już osiągniętą, ALE...

 

na wyższych poziomach, jak u Ciebie, oprócz zdobycia punktów, do osiągnięcia kolejnego poziomu wymagane są działania dodatkowe. W przypadku 24 poziomu i Specjalisty to minimum 20 dodanych rozwiązań. Tu masz pełną rozpiskę. Dopiero w momencie, gdy nazbierałeś 20 rozwiązań mogłeś awansować wyżej 🙂

 

@Anonim, nas również to boli - znaczy brak możliwości zapamiętania danych przez przeglądarkę oraz brak funkcji "Zapamiętaj mnie". Wbrew pozorom to złożone i kosztowne funkcje. Planujemy ich dodanie, ale może to zająć więcej czasu...

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

...etc.,

@burebusek, nas również to boli - znaczy brak możliwości zapamiętania danych przez przeglądarkę oraz brak funkcji "Zapamiętaj mnie". Wbrew pozorom to złożone i kosztowne funkcje. Planujemy ich dodanie, ale może to zająć więcej czasu...


Na Mój Orange jest i czy Nasz Orange to inna bajka? 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@berebusek, MO i NO to dwa różne silniki i zupełnie inne typy zabezpieczeń, stąd różnice w kodowaniu... 😉
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
@berebusek, MO i NO to dwa różne silniki i zupełnie inne typy zabezpieczeń, stąd różnice w kodowaniu... 😉

@mabud73, niektóre pojęcia techniczne i problemy z tej półki zagadnień, to jednak bajka ludzi pokroju takich, jak Ty, @Anonim i wiele innych "tęgich głów". Ja pytam czasem jako laik z czystej ciekawości Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dam Ci schemat silnika z podłączonymi do niego zespołami i funkcjami. Klękniesz na bank! Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Na jednym z portali widziałem licznik odwiedzin online i tak mnie naszło, by rozważyć taką opcję. Dynamika wejść byłaby swoistą amplitudą powodów do dumy twórców NO. Kosztowny to zabieg?