Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słownik a błędy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Słownik a błędy

Dokonałem dzisiaj edycji posta użytkownika z pozycji cytuj. Dotyczy m.in. słowa pozniej (powinno być później). W podpowiedziach po spółgłosce "p" zostały wyświetlone z samogłoską "o", ale już bez spółgłoski "ź". Nie było żadnej podpowiedzi z samogłoską "ó" . Żeby dokonać edycji bez słownika, musiałem spowodować zamknięcie okienko podpowiedzi i najechać kursorem poza podkreślenie błędu i wracając strzałką w lewo przed błąd, backspace i dopiero dokonać korekty. Niestety, edycja tematu jest poza moim "zasięgiem" i jak wcześniej zgłaszałem, to należałoby zostawić moderatorom.

1) iza3004.PNG2 iza.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Słownik a błędy


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekJeszcze coś....

large.png


@Anonim, przeoczyłem. Co do innych wypowiedzi, to mam mieszane uczucia. Język polski w necie zszedł na przysłowiowe psy...zwłaszcza na popularnych forach. Nic, i nikogo nie usprawiedliwia, gdy się kaleczy ojczysty język. W tym konkretnym przypadku wszedłem tylko raz w słownik, by zasygnalizować problem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Słownik a błędy

@Anonim  czasami użytkownicy nie zwracają uwagi, albo wręcz nie przywiązują wagi do pisania z użyciem "polskich" liter... i tak przekaz zazwyczaj jest czytelny.

Anonim

Nie dotyczy

Słownik a błędy

@AnonimJeszcze coś....

large.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słownik a błędy

Słownik jest konfigurowalny na poziomie przeglądarki, a nie Nasz Orange. Jeśli wiele razy wybierasz błędne słowo, słownik mógł go się "nauczyć", zalety uczenia maszynowego 😄
Anonim

Nie dotyczy

Słownik a błędy


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekJeszcze coś....

large.png


@Anonim, przeoczyłem. Co do innych wypowiedzi, to mam mieszane uczucia. Język polski w necie zszedł na przysłowiowe psy...zwłaszcza na popularnych forach. Nic, i nikogo nie usprawiedliwia, gdy się kaleczy ojczysty język. W tym konkretnym przypadku wszedłem tylko raz w słownik, by zasygnalizować problem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Słownik a błędy

@Anonim, @Anonim 

 

darujcie słownikowi, on nie bada sensu zdania tylko co najwyżej poprawność pojedynczego słowa... więc "włożona" żaden słownik ani program sprawdzający pisownię, nie uzna za błędny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Słownik a błędy

Słusznie @Misiek62 prawi, słownikowi darujcie, ino tym co pisać się im poprawnie nie chce darować nie należy.

Anonim

Nie dotyczy

Słownik a błędy

Jak widać na blogu Orange działa bez problemu podpowiadanie pisowni i innych stronach też a na NO już nie może sprawdzi to @Piotrek do wiadomość @Misiek62 @Piotrekk85 @Anonim

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słownik a błędy

I na nasz orange w pełnym edytorze też możesz włączyć...

2017.04.21_09h33m22s_001.png

Anonim

Nie dotyczy

Słownik a błędy


Piotrekk85 napisał(-a):

I na nasz orange w pełnym edytorze też możesz włączyć...

2017.04.21_09h33m22s_001.png


@Piotrekk85Tylko zobacz jakie są tam błędy.

 


Przechwytywanie.PNG