Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
A jakże by inaczej?! Bez tego by nic nie wypaliło 😉

Światłość ze światłowodową prędkością zstąpiła z niebios bram, więc tego mniejszego ojczulka trzeba ochrzcić innym mianem. Nie będziesz miał...Emotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

burebusek napisał(-a):


mabud73 napisał(-a):
A jakże by inaczej?! Bez tego by nic nie wypaliło 😉

...Nie będziesz miał...Emotikon: Mrugający

...innego operatora przed sobą, jakim jest Orange 😛

@edit: Żegnaj Warszawo 🙂 Czas do domku...czekam na drezynę. Z jednej strony radocha że do żonki, z drugiej smutno, że tak krótko 😞 No cóż...czekam cierpliwie na następny zlot 😉 Bywajcie 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Wstyd się przyznać, ale ja dopiero niedawno wstałem i zjadłem śniadanie. Wyszedłem wczoraj (a właściwie to było już dzisiaj) przed @mabud73, który dziś rano już do mnie dzwonił (!). Masz zdrowie, Maciej! 😄

 

@Piotrekk85, czyli nasz społecznościowy Mistrz Rozwiązywania Problemów zaskoczył niesamowitą skromnością.

 

@Anonim, choć chyba myślami często z Martą, to jako zjazdowy weteran był dla nas niemal jak współorganizator.

 

@Anonim, choć ze względu na pracę dotarł spóźniony, to szybko zaklimatyzował się na obu częściach.

 

@Jozefg, tak, jak się spodziewaliśmy, okazał się jednym z najmłodszych duchem i zarażał pozytywną energią.

 

Mistrz Rozwiązywania Problemów wśród Pracowników, czyli @Jarek też okazał się niezwykle skromnym człowiekiem. Na słonecznym orangowym patio ukrywał się w cieniu, więc mam podejrzenia, że jest wampirem 😉

 

@Mat, czyli nasz społecznościowy biegacz szybko się zaklimatyzował, ale to wcale nie dziwi, bo z wielu z nas znał się od dawna.

 

@bez_nazwy, czyli Michał, u którego z małą pomocą Społeczności właśnie podłączono Orange Światłowód wciągał w dyskusje o technologiach, współpracy i trudnym życiu sąsiedzkim 😉

 

Choć @Misiek62 nie mógł być z nami osobiście to był z nami duchem i często pojawiał się w rozmowach. Szef Mój Orange - Sebastian - również zwrócił uwagę na jego super aktywność w testach nowego konta.

 

@Serki zbierała opinie o nowych widokach w nowym koncie Mój Orange i dołączyła do nas też na wieczornej części.

 

Moderatorzy: @Mikołaj@Rafał i @Wiktor, którzy na co dzień wykonują mnóstwo pracy "na zapleczu" rozmów w Nasz Orange, oczywiście też aktywnie uczestniczyli w obu częściach zlotu. 

 

Ania, która pracuje nad czatem i @martaiwa też dały dużo z siebie na warsztatach. W dużej mierze to dzięki nim zostanie zmieniona ikona Herosów 😉

 

Był też nasz główny programista @PawelW, który widząc jak wiele macie pomysłów i ile pracy przed nim przez chwilę sprawiał wrażenie przerażonego ilością pracy, która go czeka, ale nowe pomysły ostatecznie bardzo mu się podobały.

 

@PiotrekDomanski i Wojtek Jabczyński, czyli przedstawiciele bloga Orange też byli i przypomnieli jak ważne jest dla nas to, co robicie nie tylko w Nasz Orange, ale i na blogu.

 

Za organizację zlotu odpowiadała @Natalia, którą wspierała @Anastasja. Zero wpadek. To się nazywa zorganizowanie! Przeogromne dzięki, Dziewczyny!

 

Najwięcej części prowadził szef Nasz Orange, czyli niezłomny i sympatyczny @Piotrek, a nad całością czuwał i wypytwał Was o pomysły @Remi, czyli szef kanałów kontaktu w Orange i nasz prywatny Steve Jobs 😉

 

 

 

Muszę Wam się przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie AŻ TAK fajnie. Wy chyba też? Jesteście super ludźmi i bardzo, bardzo się cieszę, że mogłem poznać Was na żywo. Jestem zmęczony, ale bardzo zadowolony i z jeszcze większą przyjmnością będę odwiedzał Nasz Orange jeszcze częściej (tak, da się Emotikon: Mrugający ).

 

DZIĘKUJĘ WAM!

 

A tych, którzy tym razem nie mogli się wybrać mam nadzieję poznać na następnym zlocie 🙂

 

Na zlocie byli też Ela, Piotrek i Tomek, którzy projektują z nami stronę i przedstawili projekty nowych widoków i funkcji Nasz Orange, które szybko przeprojektowaliście "po swojemu" 😄

 

I to wspólne projektowanie podobało mi się bardzo, prawie tak bardzo jak odgadywanie "kto to napisał", które prowadził @Piotrek 😄

 

A Wam? Która część podobała się najbardziej? 

 

DSC_5408.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Artur Od wczoraj jesteśmy już jak rodzina a czułem się jak bym pracował w OrangeEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Co tu się rozpisywać...wszystko było super... @Anonim, miałem momentami wrażenie że to nie było pierwsze spotkanie. Wszyscy jacyś tacy znajomi 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Ja już z Ukochaną żoną i "naszym" pieskiem na spacerku, świętokrzyskie takie piękne 😊

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
, miałem momentami wrażenie że to nie było pierwsze spotkanie. Wszyscy jacyś tacy znajomi 😉

Widzę że nie jestem osamotniony bo też miałem takie złudzenie.... 😄


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Świetne spotkanie! Dziekuję wszystkim za dobrą zabawe 🙂

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

A ja od niedawna (bo od ok. 23), w końcu w domu 🙂 Trzeba ochłonąć po tylu wrażeniach 🙂

 

@Jozefg, tak, jak się spodziewaliśmy, okazał się jednym z najmłodszych duchem i zarażał pozytywną energią.

Oj zdecydowanie. Wielki podziw dla naszego najbardziej doświadczonego herosa 🙂

 


@PiotrekDomanski i Wojtek Jabczyński, czyli przedstawiciele bloga Orange też byli i przypomnieli jak ważne jest dla nas to, co robicie nie tylko w Nasz Orange, ale i na blogu.

Bardzo fajnie było osobiście poznać naszego rzecznika 🙂 Okazał się równie pozytywnie zakręcony, jak się tego spodziewałem 🙂 Szkoda, że nie mógł zostać dłużej 🙂

 


Za organizację zlotu odpowiadała @Natalia, którą wspierała @Anastazja. Zero wpadek. To się nazywa zorganizowanie! Przeogromne dzięki, Dziewczyny

I zdecydowanie, wypadły rewelacyjnie 🙂 Jesteście naprawdę genialne 🙂 Również dziękuję za wspaniałą organizację 🙂

 


Muszę Wam się przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie AŻ TAK fajnie. Wy chyba też? Jesteście super ludźmi i bardzo, bardzo się cieszę, że mogłem poznać Was na żywo. Jestem zmęczony, ale bardzo zadowolony i z jeszcze większą przyjmnością będę odwiedzał Nasz Orange jeszcze częściej (tak, da się Emotikon: Mrugający ).

 

DZIĘKUJĘ WAM!

 

A tych, którzy tym razem nie mogli się wybrać mam nadzieję poznać na następnym zlocie 🙂

 


Ja spodziewałem się, że będzie fajnie, ale że aż tak, także nie. 🙂 Było rewelacyjnie - i stało się tak dzięki ogromnej pracy, jaką wszyscy włożyliście w ten zlot - naprawdę bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tym spotkaniu 🙂 Jestem zachwycony, a po zlocie, jeszcze bardziej podziwiam waszą pracę. Dziękuję 🙂

 


A Wam? Która część podobała się najbardziej?

Oj, to byłoby trudne. Ale wyjątkowo - nie będę mieć problemu z wybraniem, tej, która podobała mi się najmniej 😄

A konkretnie... patio <haha> To znaczy patio jest śliczne, ale zbyt... hmm... sloneczne 😄

 


@Jarek też okazał się niezwykle skromnym człowiekiem. Na słonecznym orangowym patio ukrywał się w cieniu, więc mam podejrzenia, że jest wampirem 😉

Rozgryzłeś mnie (może kiedyś, się odgryzę i będę kąsać ^^)

 

Jeszcze raz dzięki za wszystko - cieszę się, że wszyscy mogliśmy się spotkać 🙂

 

Pozdrawiam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Remi, @Artur, @Jarek@Piotrek, @Natalia, @Anastazja dzięki raz jeszcze za zaproszenie i za super organizację 🙂
@mabud73, @Jozefg, @Piotrekk85, @bez_nazwy, @Anonim super był Was poznać 🙂 Jesteście maga pozytywni 🙂 
@Arturmoże wrzucisz nasze fotki na jakiś wirtualny dysk i chętnie zgramy sobie Nasze zdjęcia 🙂 Pozdrawiam i do następnego razu, tylko pliss nie koniec lipca!!!! 😜 😜 😜