Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

To była moja pierwsza myśl żeby ta fotka poszła na startową Emotikon: LOL Taka bardzo incognito, bez twarzy a pełna przekazu Emotikon: LOL i "Masz pytanie? Znajdziemy odpowiedź, a całość oprzemy na barze!" Robot: LOL

 

@Wiktor, właśnie o tym wspominałem...brak widoku ścieżki, ale @Artur rozwiał moje wątpliwości...pasek adresu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Nowości w Nasz Orange

@mabud73 genialne ;)))))

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowości w Nasz Orange

Hm... Mały niuansik występujący tylko przy wersji desktopowej. Klikam na screena (@mabud73 pozwolisz, że zapożyczę motyw Mężczyzna pokazuje język):

przykładowy screen.JPG
otworzy się na ekranie, ale biały pasek nawigacyjny zasłania przycisk ZAMKNIJ (X) w prawym górnym rogu Zaskoczony mężczyzna. Do przeżycia Bardzo szczęśliwy mężczyzna. Zawsze można kliknąć WSTECZ (←).

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

@Wiktor, z tego co zauważyłem, czy w miniaturach czy w załączniku, nie ma "x", czyli to niedopatrzenie lub celowe zastosowanie "backspace" Emotikon: Szczęśliwy

 

@Piotrekk85, co do wyszukiwarki, w Twoim przykładzie (kilkukrotne pokazanie pogaduch) zauważyłem ze jest to efekt przenoszenia postów do innych wątków bez zmiany tytułu z poprzedniego na docelowy. Wyszukując pogaduchy, kliknąłem "pierwsze lepsze" i napisałem posta który ukazał się niestety w zatrzymanych chwilach Emotikon: sfrustrowany


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowości w Nasz Orange


Artur napisał:

Wcześniejsza pozycja nazwy kategorii była zbyt rzucająca się w oczy, więc może wstawimy na dole? A może wystarczy jeśli będzie widoczna po kliknięciu w przycisk menu? Pomyślimy co zrobić, a póki kategorię można podejrzeć w pasku adresu.


W zasadzie... Wystarczy, że widać nazwę kategorii w pasku adresu.

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Widzę ze moje foto ściany robi furorę 🙂 Co do zmian na chwilę obecną ciężko mi to ocenić. W wersji mobilnej na chwilę obecną ciężko to wszystko ogarnąć. Ciągle mnie wywala ze strony, ale to raczej wina mojego wysłużonego telefonu.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowości w Nasz Orange


mabud73 napisał:

@Wiktor, z tego co zauważyłem, czy w miniaturach czy w załączniku, nie ma "x", czyli to niedopatrzenie lub celowe zastosowanie "backspace"


Wcześniej w miniaturach był X. W załączniku go nigdy nie było. Myślę, że to nie było celowe Emotikon: Szczęśliwy. Ale nie robi to jakiejś większej różnicy.

Patrzę na ten screen... I... Zaczyna mi się chcieć pić Bardzo szczęśliwy kotBardzo szczęśliwy mężczyznaBardzo szczęśliwy robotEmotikon: Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Oj będzie trzeba się przyzwyczaić do nowej wersji na mobile......ale popieram kolegów w tym co piszą. Jest jeszcze sporo mankamentów które dobrze opisuje @mabud73

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowości w Nasz Orange

Dla mnie ta grafika jest za duża, to raz. Druga sprawa, że przy odpaleniu strony nie widzę nic innego na pierwszym planie i trzeba scrollować. To widok z MBA 11". Do tego schowałem pasek zakładek. Zresztą podobnie jest na telefonie. Nie podoba mi się pierwszy plan.

 

 

Zrzut ekranu 2017-06-02 o 17.43.23.png

Poza tym to jeszcze bym zoptymalizował treść na białym pasku i go zmniejszył. Widzę w tym przypadku potencjał taki jak przy ramce iPhone'a. 😛


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange

Jest naprawde dobrze, a najważniejsze przejrzyście. Emotikon: Szczęśliwy