Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 510
  • 973
  • 18

Brak zdjęć w postach

W oczekiwaniu na pojawienie się zaginionych zdjęć, wpisy przeniosłem do tematu z pomysłu i lekko @burebusek dokonałem ich edycji Emotikon: Mrugający 

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 28, Specjalista
  • 3750
  • 3299
  • 55

Brak zdjęć w postach

Piotrek napisał(-a):

@burebusek aż sprawdziłem tego zadziornego w SJP i jedno ze znaczeń to "nieustępliwy" rozumiem, że to miałeś na myśli ?Emotikon: Szczęśliwy)

@Piotrek, jak typowy ŚlązakEmotikon: Język

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 159
  • 700
  • 27

Brak zdjęć w postach

Zdaje się, że ten temat znikających zdjęć @burebusek wyjaśniony. Zdjęcia zostały wykasowane i dlatego nie wyświetlały się poprawnie.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Konto usunięte
Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

[ Edytowane ]

@PiotrekCoś sprawa nie została wyjaśniona do końca jak mogą zniknąć zdjęcia wstawiane przez nas ? 

Edit teraz wstawiłem zdjęcie z pulpitu a teraz go usunąłem 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 2961
  • 3594
  • 109

Brak zdjęć w postach

@Konto usunięte  zdaje się, że @burebusek sam pisał że usuwał z folderu...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Poziom 28, Specjalista
  • 3750
  • 3299
  • 55

Brak zdjęć w postach

@Konto usunięte, @Misiek62 i @Piotrek wyjaśnili Ci,a winowajca siedzi przed TobąEmotikon: Język

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 33, Ekspert
  • 2961
  • 3594
  • 109

Brak zdjęć w postach

A, że nadal można trafić na posty z ikoną świadczącą o tym, że była w nich grafika... cóż, taki urok @burebusek... odróżnia się od reszty Emotikon: Szczęśliwy

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Poziom 28, Specjalista
  • 3750
  • 3299
  • 55

Brak zdjęć w postach

@Misiek62, czy coś mi brakuje? Przeważa szala na moją niekorzyść?Emotikon: Język Nawet nie wiedziałem, że się chomikują te wszystkie screeny i wycinki, nie mówiąc o fotach facjaty. @5kazik02 zdaje mi się mi to uzmysłowił, bo polubił album, którego ujrzałem na oczy poraz pierwszy. Stąd też usunąłem gębusię i się rypneło...sorki, wysypałoEmotikon: Szczęśliwy

Poziom 33, Ekspert
  • 2961
  • 3594
  • 109

Brak zdjęć w postach

@burebusek  broń mnie... nie pisałem, że Tobie Mrugający mężczyzna, tylko że gdzie nie gdzie brak jakiegoś obrazka, najczęściej zrzutu czy wycinka zrzutu Emotikon: Szczęśliwy w postach, które Ty publikowałeś.

Poziom 28, Specjalista
  • 3750
  • 3299
  • 55

Brak zdjęć w postach

@Misiek62, faktycznie odróżniam się od reszty...brakiem plików pod moimi postami Emotikon: Szczęśliwy Pod tym względem bronię Twej wiary i czci Emotikon: Bardzo szczęśliwy