Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zdjęć w postach

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Brak zdjęć w postach

W oczekiwaniu na pojawienie się zaginionych zdjęć, wpisy przeniosłem do tematu z pomysłu i lekko @Anonim dokonałem ich edycji 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach


Piotrek napisał(-a):

@burebusek aż sprawdziłem tego zadziornego w SJP i jedno ze znaczeń to "nieustępliwy" rozumiem, że to miałeś na myśli ?:))


@Piotrek, jak typowy ŚlązakEmotikon: Język


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Brak zdjęć w postach

Zdaje się, że ten temat znikających zdjęć @Anonim wyjaśniony. Zdjęcia zostały wykasowane i dlatego nie wyświetlały się poprawnie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@PiotrekCoś sprawa nie została wyjaśniona do końca jak mogą zniknąć zdjęcia wstawiane przez nas ? 

 

Edit teraz wstawiłem zdjęcie z pulpitu a teraz go usunąłem 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zdjęć w postach

@Anonim  zdaje się, że @Anonim sam pisał że usuwał z folderu...

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@Anonim, @Misiek62 i @Piotrek wyjaśnili Ci,a winowajca siedzi przed TobąEmotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zdjęć w postach

A, że nadal można trafić na posty z ikoną świadczącą o tym, że była w nich grafika... cóż, taki urok @Anonim... odróżnia się od reszty 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@Misiek62, czy coś mi brakuje? Przeważa szala na moją niekorzyść?Emotikon: Język Nawet nie wiedziałem, że się chomikują te wszystkie screeny i wycinki, nie mówiąc o fotach facjaty. @5kazik02 zdaje mi się mi to uzmysłowił, bo polubił album, którego ujrzałem na oczy poraz pierwszy. Stąd też usunąłem gębusię i się rypneło...sorki, wysypałoEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zdjęć w postach

@Anonim  broń mnie... nie pisałem, że Tobie Mrugający mężczyzna, tylko że gdzie nie gdzie brak jakiegoś obrazka, najczęściej zrzutu czy wycinka zrzutu 🙂 w postach, które Ty publikowałeś.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@Misiek62, faktycznie odróżniam się od reszty...brakiem plików pod moimi postami Emotikon: Szczęśliwy Pod tym względem bronię Twej wiary i czci Emotikon: Bardzo szczęśliwy