Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zdjęć w postach

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Brak zdjęć w postach

Ulala, dziwna sprawa, niedawno zrobiliśmy taką operację, że wszystkie grafiki w załącznikach zostały zamienione na grafiki w postach i może to coś popsuło... Zbadamy i damy znać.

A przy okazji: przeniosłem temat do działu O społeczności, bo w dziale Mój Orange powinny być tylko tematy dotyczące aplikacji mobilnej lub konta klienta, to trochę co innego niż działanie forum.
Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@Artur, zniknęło mi najpierw jedno powiadomienie od @5kazik02 (polubienie) dotyczące ALBUM@burebuska na NO>Nasz Orange / Albumy dla społeczności / Obrazy w Profil (burebusek) / Moje obrazy dla burebusek > Nasz Orange / Albumy dla społeczności / Obrazy w Profil (burebusek) taka z mojego albumu(taki jak Twoje 153 pliki) i poprzestawiało się coś na niedostępne. Chciałbym wiedzieć, pod jakim linkiem tego teraz szukać.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Brak zdjęć w postach

Sprawdzam o chodzi z tymi zdjęciami/załącznikami

Jak wspominał @Artur jakiś czas temu zrobiliśmy automatyczną migrację załączników do postów.

Nowo wrzucone obrazki powinny ładować się poprawnie. Zobaczę co uda się zrobić z tymi, co się "przycięły"

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

Dziękuję @PiotrekEmotikon: Bardzo szczęśliwy Szkoda tylko, że te błędy ze zdjęciami wciąż szpecą. Skoro wdrożone, to może by je usunąć z tego pomysłu? Co Ty na to?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zdjęć w postach

Drobny koment odnośnie grafik... coś system nie lubi się z grafikami wstawianym przez @Anonim - w tym pomyśle "zniknęły wszystkie" - @Piotrek problem "rozwiązywany"? Żeby nie było... system Win10Pro, przeglądarka Chrome... raczej najnowsza. W międzyczasie sprawdziłem , Firefox też ukrył 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@Misiek62@Piotrek obiecał, że się przyjrzą temuEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Brak zdjęć w postach

@Anonim, @Misiek62 problem ze zdjęciami cały czas jest analizowany po stronie dostawcy całej platformy, nie jesteśmy go w stanie rozwiązać sami i potrzebujemy pomocy. Stąd może to potrwać dłużej, jednak nie odpuszczam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Brak zdjęć w postach

@Piotrek, jesteś zadziornyEmotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zdjęć w postach

@Anonim  pamiętam że założyłeś temat dotyczący tego problemu... @Piotrek rozumiem problem szerszy... czyli my jako Społeczność mamy dar odkrywania niedoróbek 😉 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Brak zdjęć w postach

@Misiek62 jesteście najlepsi w wyszukiwaniu wszelkich niedoróbek i bardzo dobrze.

Trochę nam się offtopic zrobił więc poproszę grzecznie @Rafał, by w wolnej chwili wrzucił to do dyskusji o zgubionych obrazkach.

@Anonim aż sprawdziłem tego zadziornego w SJP i jedno ze znaczeń to "nieustępliwy" rozumiem, że to miałeś na myśli ?:))