Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Katani1 napisał:
Ja trochę zacofany jestem i ich jeszcze nie używam 😮

Spoko... Każdy przecież ma różne potrzeby, możliwości itd... (To tak zapytałem trochę z przymrużeniem oka! Mrugający robotRobot pokazuje język)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Nie znalazłem info, by nie można było włączyć KWR na przenoszonym numerze. Do 3 m-cy stażu pewnie koszt to 3 zł.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

@Wiktor
Tak też to odebrałem 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Katani1 napisał(-a):
Nie znalazłem info, by nie można było włączyć KWR na przenoszonym numerze. Do 3 m-cy stażu pewnie koszt to 3 zł.

To, że włączenie RWK jest możliwe to wiem, ale jaka jest ważność konta " z automatu"?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Piotrekk85 napisał(-a):
I mam pytanie do regulaminu: co jeśli mam numer X na siebie i przenoszę numer Y, który też jest na mnie. Czy dostanę bonus w kontekście punktu 18?

W kontekście regulaminu, niestety nie - osoba zapraszana (Ty) w tym momencie jest już abonentem Orange, więc nie spełnisz warunku.

Przy czym to tylko analiza regulaminu, możliwe, że "osoba zapraszana" to tylko numer, ale szczerze w to wątpię - nie było mnie w pracy w tym tygodniu, więc dopiero jak wrócę, postaram się dowiedzieć, chyba że wcześniej uda się to sprawdzić @RaDo_sny 🙂

 

Katani1 napisał(-a):
Bonus z doładowań jest traktowany jako inna usługa wg regulaminu i te 100GB będą schodzić po nim?

 Tak, bonus trafia na osobne konto - tyle wiem na pewno 😞
Co do dokładnej kolejności - postaram się dowiedzieć w przyszłym tygodniu 🙂

 

piotrKawiory napisał(-a):

A ile ważne jest konto główne na przenoszonym numerze? Jest może RWK?

 Jak najbardziej 🙂 Co więcej - promocja za zaproszenie nie wyklucza się z promocją Przenieś numer do Orange Free na kartę oraz Przenoszę numer do Orange na kartę.

W związku z tym, za samo przeniesienie dostajesz rok ważności konta 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Jarek napisał(-a):

Piotrekk85 napisał(-a):
I mam pytanie do regulaminu: co jeśli mam numer X na siebie i przenoszę numer Y, który też jest na mnie. Czy dostanę bonus w kontekście punktu 18?

W kontekście regulaminu, niestety nie - osoba zapraszana (Ty) w tym momencie jest już abonentem Orange, więc nie spełnisz warunku.

Przy czym to tylko analiza regulaminu, możliwe, że "osoba zapraszana" to tylko numer, ale szczerze w to wątpię - nie było mnie w pracy w tym tygodniu, więc dopiero jak wrócę, postaram się dowiedzieć, chyba że wcześniej uda się to sprawdzić @RaDo_sny 🙂

 

Katani1 napisał(-a):
Bonus z doładowań jest traktowany jako inna usługa wg regulaminu i te 100GB będą schodzić po nim?

 Tak, bonus trafia na osobne konto - tyle wiem na pewno 😞
Co do dokładnej kolejności - postaram się dowiedzieć w przyszłym tygodniu 🙂

 

piotrKawiory napisał(-a):

A ile ważne jest konto główne na przenoszonym numerze? Jest może RWK?

 Jak najbardziej 🙂 Co więcej - promocja za zaproszenie nie wyklucza się z promocją Przenieś numer do Orange Free na kartę oraz Przenoszę numer do Orange na kartę.

W związku z tym, za samo przeniesienie dostajesz rok ważności konta 🙂


Wiem, że można sobie poszukać, ale jak dajesz "tytuły" promocji, to niech będzie od razu link do takowej dla innych 😉

Ps. Brawo za profesjonalne i wyczerpujące odpowiedzi 😄


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Proszę 🙂

Przenoszę numer do orange Free na kartę: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005839/4107959557.pdf

 

1. W ramach Promocji Abonent otrzymuje:  
  2GB Internetu ważne przez rok , czyli 365 dni licząc od dnia aktywacji bonusu do godziny 23:59
ostatniego dnia bonusu (dalej „Bonus pakiet Internetu”)
  Aktywną usługę Konto ważne rok (dalej „Bonus usługa”)

 

Przenieś numer do Orange na kartę (trochę pomyliłem nazwę - pisałem z pamięci) - obowiązuje obecnie, gdy przenosisz do innych taryf niż Orange Free na kartę (np. w salonie gdy przeniesiesz do Orange Yes): http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1996368/4088562531.pdf

 

1. W ramach Promocji Abonent otrzymuje:  (...)
  możliwość wykorzystania środków z doładowań przez okres roku, licząc od dnia aktywacji numeru w
mobilnej sieci Orange (ale nie krócej niż w standardowym okresie ważności określonego doładowania)
Przykład: Jeżeli w dniu 30 sierpnia 2011 r. Abonent aktywował się w sieci Orange w taryfie Orange
One, a w dniu 5 września doładował konto na kwotę 50 zł, to będzie mógł wykorzystać środki z tych
doładowań przez okres do dnia 29 sierpnia 2012 r. Jeżeli Abonent doładuje konto w dniu 20 sierpnia
2012 r. kwota 50 zł to będzie mógł wykorzystać środki z tego doładowania do dnia 9 października
2012 r.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

@Piotrekk85 dostałem potwierdzenie, że niestety jeżeli abonent wyśle sam do siebie tj. na swój numer w innej sieci zaproszenie to bonus nie powinien zostać przyznany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

@RaDo_sny: Dzięki za info.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Czy znajomwgo co prze iesie nr nie wiążę jakaś umowa kiedy chce kupuję doladowanie sam