Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2811
  • 7012
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Duszek4442 napisał(-a):
Czy znajomwgo co prze iesie nr nie wiążę jakaś umowa kiedy chce kupuję doladowanie sam

Nie, przenosi nr prepaid i doładowuje, kiedy chce.

Anonim

Nie dotyczy

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Hejka!

jak ktoś jest zdecydowany przenieść nr do orange na kartę i skorzystać z tej promocji to możemy stworzyć " promocyjną parę".

W razie czego pisać na priv.

Pozdrawiam!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Witam,

jeżeli jest osoba, która będzie przenosiła numer do Orange na kartę, to chętnie stworzę " parę promocyjną" w celu uzyskania bonusu za zaproszenie. Zainteresowane osoby na priv proszę pisać.

 

Pozdrawiam 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Jako użytkownik Orange na kartę chętnie "zaproszę" kogoś nowego.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Dam się zaprosić, mam kartę w Plusie, ale już mam jedną usługę w Orange (Yes), więc nie wiem, czy się łapię na promocję ?

 

Jak się łapię to się zgłaszam - pisać na prv.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Witam wszystkich, jestem tu nowa więc może ktoś pomoże.

Dostałam dziś SMSa z Orange: Zaproś znajomego do Orange na kartę dostaniecie nielimitowane rozmowy,smsy oraz 100GB internetu. Pisze że to ostatnia szansa na wziecie udziału a ta promocja miała być do 14 listopada.

Czy jeśli jeszcze promocja trwa i wyślę numer znajomego z Play(ma oprócz tego jeszcze 2 numer w Orange), który przeniesie numer  to będzie się liczyć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Obecnie do końca stycznia jest wydłużona.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Do końca stycznia jest promocja, więc jak ktoś chce stworzyć parę to zapraszam do kontaktu, chętnie będę osobą polecającą i otrzymamy bonus. Napiszcie do mnie na priv jak chcecie skorzystać z bonusu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Jest gdzieś na stronach orange nowy (lub zaktualizowany) regulamin promocji wskazujący na przedłużenie promocji?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Jeśli chcesz zapoznać się z regulaminem, możesz go pobrać jako załącznik (po prawej stronie) tego posta 🙂